Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Riantec

Riantec

Vesnice Riantec se nachází na západě Francie, v regionu Bretaň. Tato malá vesnice leží asi 5 km východně od Port Louis, 15 km od Hennebont a 20 km od Lorinet. Riantec je vhodným místem pro milovníky turistiky.

Riantec nabízí návštěvníkům různé kulturní možnosti. Za návštěvu stojí místní muzeum a řada pamětihodností. V obci jsou veškeré služby v místě. V létě se zde můžete věnovat různým sportovním aktivitám. Pro návštěvníky je zde k dispozici bazén, mohou se věnovat rybaření či turistice. V okolí je velké množství turistických cest. Asi 10 km od Riantec se nachází pláž.

Tipy na výlety
Největší z bretaňských ostrovů Belle-Ile (20 x 9 km, 4 500 obyvatel) nabízí pláže na klidném severním pobřeží a divokou romantiku skalních útesů na jihu. Kiosky, restaurace a módní obchůdky ještě nestihly zaplavit nábřeží a sousední uličky, a tak vás procházka vrátí jakoby o pár desítek let nazpět, kdy ještě bylo zvykem popíjet v kavárně Armor pod kostelem na náměstí aperitiv.

• Groix - z Lorient (45 minut). Cena zpáteční jízdenky je asi osm eur, za auto od 60 eur. Přenocování nabízejí čtyři hotely.

• Belle-Ile - z Vannes, Lorient, Quiberon (45 minut). Cena zpáteční jízdenky vyjde přibližně na osm eur, za auto zaplatíte od 60 eur. Přenocování: deset hotelů, 120 domků nebo apartmánů, deset kempinků.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2021

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO 2021

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaCK TILIA vás zve na nejzajímavější místa Blízkého východu s poutavým českým výkladem po celou dobu zájezdu. Veškeré vstupné a výlety v ceně zájezdu. 

ZÁJEZDY ON-LINE 2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie