Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Porspoder

Porspoder

V Porspoder si přijdou na své zejména milovníci krásné přírody. Nachází se asi 4 km od Landunvez, 27 km od Ouessant a 35 km od Plougastel-Daoulas. Malou vesnici Porspoder najdete na západě Francie, v regionu Bretaň. Vesnice leží 2 km od moře. Porspoder je ideálním místem pro relaxační dovolenou.

Všichni milovníci slunce ocení zejména krásnou pláž. Okolí Porspoder nabízí nádhernou přírodu, fascinující jsou zejména různá ústí, nazývaná Abers. Krásnou podívanou představují ústí, protínající pobřeží: Aber-Wrach, Aber-Benoit, Aber-Ildut. Právě Aber-Ildut nabízí při přílivu pozoruhodnou hru.

Tipy na výlety
Brest je jeden z nejdůležitějších francouzských přístavů. Byl během 2. světové války těžce poškozen, přesto zde můžete spatřit trosky zámku z 11. století a toto námořní město si prohlédnout. Hlavní místní atrakcí je Océanopolis – důležité oceánografické vědecké centrum.

Ouessant - denně lodí z Brestu nebo z Le Conquet přes Moléne (hodina a 15 minut až 2,5 hodiny). Cena zpáteční jízdenky je asi 15 eur. Přenocování: čtyři hotely, deset domků a soukromé pokoje.

Návštěvníky ostrova Ouessant, pruhu pevniny o rozměrech sedm krát čtyři kilometry, přivítají blikající majáky. V městečku Lampoul zaujmou zelené a modré okenice starých domů. Kdysi býval ostrov důležitou obilnicí a pracovalo tu šest velkých a na sto malých mlýnů, dnes tu stojí jen jediný mlýn. Nárazy větrů a vln vyhlodávají skalnaté břehy a prudké proudy nutí proplouvající lodě k bdělé ostražitosti.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2021

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO 2021

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaCK TILIA vás zve na nejzajímavější místa Blízkého východu s poutavým českým výkladem po celou dobu zájezdu. Veškeré vstupné a výlety v ceně zájezdu. 

ZÁJEZDY ON-LINE 2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie