Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Rochefort en Terre

Rochefort en Terre

Malé město Rochefort en Terre se nachází na západě Francie, v regionu Bretaň. Město leží asi 30 km od Redon a 35 km od Vannes. Rochefort en Terre patří mezi jedno z měst Bretaně, která jsou nejproslulejší pěstováním květin. Je vyhlášený také díky mnoha uměleckým, starožitným a malířským ateliérům.

Rochefort en Terre se vyznačuje mimořádným architektonickým dědictvím. Je zde množství krásných památek. Za vidění zde stojí opevněný hrad, hrázděné domy s dřevěnými příčkami, řada staveb z 16., 17. a 18. století, nejen z nejkrásnějších kostelů v oblasti a mnoho dalších architektonických skvostů. V obci jsou veškeré služby v místě.

Vaší pozornosti by také neměly ujít hory Kavalérie. Rochefort en Terre je ideální pro milovníky architektury a umění. Jedná se o ideální výchozí bod k návštěvě vnitrozemí Bretaně a pláží zálivu Morbihan. Okolí je vhodné ke zdravotním procházkám po vytyčených stezkách. Sportovci si mohou zahrát tenis, je zde golfové hřiště a možnost pronájmu horských kol. Město je také dobrou základnou pro vodní sporty u rybníku.

Vzdálenější výlety
V okolí města Rochefort-en-Terre patří mezi nejbližší turistické zajímavosti například Mont-Saint-Michel a jeho záliv zhruba 121 km a závodní okruh Le Mans, asi 192 km.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2021

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO 2021

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaCK TILIA vás zve na nejzajímavější místa Blízkého východu s poutavým českým výkladem po celou dobu zájezdu. Veškeré vstupné a výlety v ceně zájezdu. 

ZÁJEZDY ON-LINE 2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie