Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Perros Guirec

Perros Guirec

Letovisko Perros Guirec se nachází na severním pobřeží Bretaně, na západě Francie. Perros Guirec leží v centru poloostrova, 11 km severně od Lannion, 6 km východně od Louannecm a 18 km od Tréguier. Toto přímořské letovisko se nachází na Côte de Granit Rose, které je typické svými růžově zbarvenými žulovými skalami zvětralými do neuvěřitelných tvarů, nejpozoruhodnější z nich se nachází právě v Perros-Guirec.

Perros-Guirec je malebné městečko, které se rozkládá na skalnatém bretaňském pobřeží skrývajícím dvě nádherné pláže. Z mariny často startují významné námořní závody jako například La Solitaire Afflelou Le Figaro 2005. Je zde jachtařská škola, návštěvníci mají možnost si půjčit katamarany, jezdí odsud výletní lodě na nedaleké ostrovy s přírodní rezervací, kde žijí tisíce ptáků a také lachtani. Na pláži se tvoří vydatné příbojové vlny, které jsou vhodné k surfování.

Perros Guirec nabízí návštěvníkům řadu kulturních i sportovních možností. Je zde k dispozici písečná pláž a sportovní přístav. Zájemci mohou navštívit školu plachtění. Turisté se mohou věnovat tenisu, golfu či rajtování. Zajímavým zážitkem jsou výlety lodí do srdce Cote de Granit Rose. V obci jsou k dispozici veškeré služby v místě. Za vidění zajisté stojí také místní muzeum. Perros-Guirec je skutečně nádherné místo pro strávení příjemné dovolené u moře.

Tipy na výlety
V okolí Perros Guirec je mnoho turistických cest a stezek pro túry na horském kole.

Na západ se od Pointe de l´Arcouest až k Trégastel táhne pobřeží Côte de Granit Rose, kde vítr a příboj vymílají růžově zbarvené žulové skály a vytvářejí tak velmi neobvyklé útvary. Nejpozoruhodnější z nich se nachází poblíž letoviska Perros-Guirec. Odtud vede přes útesy až k Ploumanac´hSentier des Douaniers (stezka celníků), poskytující výhled na přírodní rezervaci les Sept-Îles.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2021

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO 2021

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaCK TILIA vás zve na nejzajímavější místa Blízkého východu s poutavým českým výkladem po celou dobu zájezdu. Veškeré vstupné a výlety v ceně zájezdu. 

ZÁJEZDY ON-LINE 2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie