Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

St Cast le Guildo

St Cast le Guildo

Malá vesnice St Cast le Guildo se nachází na západě Francie, v regionu Bretaň. Obec leží asi 25 km západně od Dinard a 50 km východně od Saint-Brieuc. St Cast le Guildo nabízí řadu kulturních možností a sportovních aktivit, které ocení děti i dospělí.

Návštěvníci se mohou věnovat mimo jiné potápění a plachtění, rajtování nebo hraní golfu. V obci jsou k dispozici restaurace, bar a kino. Mladí lidé ocení možnost navštívit diskotéku. St Cast le Guildo je vhodným místem pro klidnou rodinnou dovolenou. V okolí St Cast le Guildo je řada cest pro pěší turistiku.

Tipy na výlety

Saint Malo
Tato v podstatě nedobytná pevnost, která se nachází na skalnatém výběžku v ústí řeky Rance, byla po staletí známá jako korzárské město. Nejpůsobivější pohled na Saint-Malo je bezpochyby z moře. Procházka po hradbách nabízí překrásný výhled na motře a na celý přístav i citadelu. Při odlivu se můžete přes pláž pod hradbami vypravit až k ostrovu Grand Bé, místa posledního pobytu spisovatele 19. století Chateaubrianda.

Dinard
Přímo naproti Saint-Malo přes ústí řeky rance se nachází letovisko Dinard. Na začátku 20. století popisované jako nejelegantnější přímořské lázně v severní Evropě. V polovině 19. století se této rybářské vesnice ujali bohatí britští a američtí návštěvníci. A tak podél útesů a pobřeží vyrostly fantastické stavby letních sídlech s věžičkami, kupolemi, verandami a dalšími uměleckými ozdobami.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2021

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO 2021

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaCK TILIA vás zve na nejzajímavější místa Blízkého východu s poutavým českým výkladem po celou dobu zájezdu. Veškeré vstupné a výlety v ceně zájezdu. 

ZÁJEZDY ON-LINE 2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie