Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Larmor Baden

Larmor Baden

Malé letovisko Larmor Baden se nachází na západě Francie, v regionu Bretaň. Larmor Baden leží 5 km od Auray, 17 km od Vannes, 60 km od Lorient. Larmor Baden leží přímo u moře, návštěvníci zde mohou využít písečnou pláž a mohou se věnovat vodním i jiným sportovním aktivitám.

Larmor Baden nabízí řadu zajímavostí, které stojí za vidění. Uniknout vaší pozornosti by nemělo mimo jiné Ile de Gavrinis, Ile Berder, zámek Berder či dolmen Ile Longue. V obci jsou k dispozici veškeré služby v místě. V létě mohou návštěvníci využít sportovní přístav, věnovat se plachtění, turistice či cykloturistice.

Tipy na výlety
V okolí vede mnoho turistických cest a cest vhodných pro túry na horském kole. V Larmor Baden se konají početné organizované exkurze k různým ostrovům zálivu Golf Morbihan. Z Vannes – plavba lodí okolo zálivu Golfe du Morbihan

Carnac a jeho menhiry
Bretaň je poseta megalitickými stavbami – menhiry, kamennými mohylami, chodbovými hroby a dolmeny – vytesanými z tvrdé žuly a uspořádanými do různých seskupení tajemnou neolitickou civilizací. Stavba takového rozsahu musela být pro civilizaci, která ji budovala, zcela nepochybně nesmírně důležitá. Archeologové všeobecně upřednostňují teorii, že tyto stavby tvořily jakousi obrovskou astronomickou observatoř.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2021

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO 2021

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaCK TILIA vás zve na nejzajímavější místa Blízkého východu s poutavým českým výkladem po celou dobu zájezdu. Veškeré vstupné a výlety v ceně zájezdu. 

ZÁJEZDY ON-LINE 2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie