Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Pleubian

Pleubian

Letovisko Pleubian se nachází na západě Francie, v regionu Bretaň a leží asi 15 km severo-západně od Paimpol, 12 km od Tréguier a jen 3 km od Lanmodez. Pleubian je vhodným místem pro milovníky turistiky a také ideálním výchozím bodem pro výlety do okolí. Přiznivci přírodních krás zajisté ocení zejména nedaleké pobřežní scenérie.

Zajímavým cílem výletů je například obec Lanmodez, odkud je vidět nádherný ostrov Bréhat s jeho narůžovělými skalnatými pobřežími. Na tento ostrov je možné se dostat trajektem z Pointe de l´Arcouest. Na zdejších útesech je ornitologická stanice, kde můžete pozorovat kormorány, alky a alkouny.

Na západ se mezi skvělými plážemi a půvabnými malými letovisky nachází Saint-Briac-sur-Mer s nádhernými malými zátokami, malý rybářský přístav Saint-Jacut-de-la-Mer a mělčiny Sables-d´Or-les-Pins a Erquy. Středověká pevnost Fort la Latte (se dvěma padacími mosty) shlíží do zálivu La Frenaye a mys Cap Fréhel nabízí skvělé vyhlídky na celé pobřeží i ostrov Île de Bréhat.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2021

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO 2021

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaCK TILIA vás zve na nejzajímavější místa Blízkého východu s poutavým českým výkladem po celou dobu zájezdu. Veškeré vstupné a výlety v ceně zájezdu. 

ZÁJEZDY ON-LINE 2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie