Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Cléder

Cléder

Malá vesnice Cléder se nachází na západě Francie, v regionu Bretaň a je vzdálené 6 km východně od Plouescat, 12 km západně od Saint-de-Léon a 14 km od Roscoff. Cléder leží 4 km od severního pobřeží, tedy i od moře. Cléder je největším pěstitelským centrem zeleniny Les Primeurs.

Poklidná obec Cléder s 3 700 obyvateli je ideálním místem pro klidnou dovolenou. V létě návštěvníci zajisté ocení možnost vydat se na písečnou pláž, která je vzdálená 4 km od obce. Dále mohou turisté navštívit mnoho zajímavých míst v okolí, je zde mnoho turistických i cykloturistických cest.

Větrem ošlehané působivé bretaňské pobřeží je světem skalnatých poloostrovů a mysů, ostrovů a malých přístavů, skrytých zátok a tajných zálivů. Díky velmi dlouhému pobřeží se zde stal velmi důležitým průmyslem jak rybolov, tak chov slávek a ústřic.

Podél celého pobřeží se můžete přepychově najíst všemožných druhů plodů moře, zejména slávek, ústřic a humrů. Ryby, obzvláště mořský jazyk, jsou často podávány se speciální omáčkou připravenou ze smetany, slávek, garnátů a hub.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2021

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO 2021

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaCK TILIA vás zve na nejzajímavější místa Blízkého východu s poutavým českým výkladem po celou dobu zájezdu. Veškeré vstupné a výlety v ceně zájezdu. 

ZÁJEZDY ON-LINE 2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie