Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Aups - informace o obci

Aups je středisko, které leží v oblasti Provence-Alpes-Côte d'Azur, 60 km od mořského pobřeží a 80 km od lyžařských areálů. Přesto se Aups nachází v typickém středomořském pásmu, které zaručuje příznivé počasí po celý rok. Díky svému přepychu, čisté modré vodě a skvělému podnebí si Francouzská riviéra neboli Azurové pobřeží vysloužila jedinečné postavení mezi nejelegantnějšími světovými rekreačními středisky.

Aups je hezké městečko se zachovalou částí hradeb, branami a věží. Vesnice usazená v malebné hornaté krajině, jen několik málo kilometrů od mořského pobřeží svým jedinečným umístěním poskytuje svým návštěvníkům také krásy vnitrozemí, k nimž se řadí především vůně bylin a levandule, mimózy a borovic. Provence, země levandulových polí a olivových hájů, provoněných svahů a úrodných údolí je opěvována především díky všem těmto přírodním krásám.

 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ V ALPÁCH VÝHODNĚ

Už jste slyšeli o akci ŽOLÍK? Vyberete si termín a středisko ve francouzských Alpách, do kterého pojedete, se dozvíte až v týdnu před odjezdem. Ale jedete LEVNĚ. Více info na www.betatour.cz.

 

ZAŽIJTE ÚPLNĚ JINOU DOVOLENOU

Luxusní plavby za akční ceny. Vyplujte s cestovní kanceláří RIVIERA TOUR na palubách lodí MSC Cruises s našimi delegáty a dopravou až do přístavu.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie