Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Aups - informace o obci

Aups je středisko, které leží v oblasti Provence-Alpes-Côte d'Azur, 60 km od mořského pobřeží a 80 km od lyžařských areálů. Přesto se Aups nachází v typickém středomořském pásmu, které zaručuje příznivé počasí po celý rok. Díky svému přepychu, čisté modré vodě a skvělému podnebí si Francouzská riviéra neboli Azurové pobřeží vysloužila jedinečné postavení mezi nejelegantnějšími světovými rekreačními středisky.

Aups je hezké městečko se zachovalou částí hradeb, branami a věží. Vesnice usazená v malebné hornaté krajině, jen několik málo kilometrů od mořského pobřeží svým jedinečným umístěním poskytuje svým návštěvníkům také krásy vnitrozemí, k nimž se řadí především vůně bylin a levandule, mimózy a borovic. Provence, země levandulových polí a olivových hájů, provoněných svahů a úrodných údolí je opěvována především díky všem těmto přírodním krásám.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

ARMÉNIE A GRUZIE - krásky Kavkazu

Arménie a GruziePoznejte krásy nejstarších křesťanských zemí, zachovalé památky, okouzlující krajinu i vynikající gastronomii. S poutavým českým výkladem a vstupnými v ceně zájezdu. CK TILIA.

ZÁJEZDY ON-LINE 2020/2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2020 a 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie