Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

La Cadiere d'Azur - informace o obci

Středověká vesnice La Cadiere d'Azur leží na jihovýchodě Francie, v regionu Azurové pobřeží. La Cadiere d'Azur leží 42 km od Marseille, 22 km od Toulon. La Cadiere d'Azur je situována na vyvýšeném místě a poskytuje krásný výhled do krajiny. La Cadiere d'Azur vás jistě zaujme svou poklidnou a kouzelnou atmosférou.

La Cadiere d'Azur je ideálním místem pro výlety k moři i do vnitrozemí. V okolí La Cadiere d'Azur se mohou návštěvníci věnovat různým sportovním aktivitám. Milovníci golfu si přijdou na své ve Frégate (12 km od La Cadiere d'Azur), kde je k dispozici golfové hřiště. La Cadiere d'Azur se nachází v krásné přírodě a je místem pro klidnou dovolenou.

Tipy na výlety

Významný námořní přístav Toulon leží v hlubokém přírodním přístavu, umístěný mezi strmými kopci ověnčenými opevněním.

Aix-en-Provence je módní a elegantní město s půvabnými bulváry, stinnými náměstími a stovkami nádherně zdobených kamenných kašen. Voda je smyslem existence tohoto města založeného římským konzulem Sextiusem, kterého přitahovaly zdejší, dodnes využívané horké prameny.

 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ V ALPÁCH VÝHODNĚ

Už jste slyšeli o akci ŽOLÍK? Vyberete si termín a středisko ve francouzských Alpách, do kterého pojedete, se dozvíte až v týdnu před odjezdem. Ale jedete LEVNĚ. Více info na www.betatour.cz.

 

ZAŽIJTE ÚPLNĚ JINOU DOVOLENOU

Luxusní plavby za akční ceny. Vyplujte s cestovní kanceláří RIVIERA TOUR na palubách lodí MSC Cruises s našimi delegáty a dopravou až do přístavu.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie