Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Saint Cézaire sur Siagne - informace o obci

Autentická provinční vesnice Saint Cézaire sur Siagne se nachází v regionu Azurové pobřeží, na jihovýchodě Francie. Vesnička Saint-Cézaire-sur-Siagne se vypíná na skalním štítu ve výšce 300 m nad řekou Siagne. Nabízí jedinečné panorama na pahorky pohoří Esterel a Maures až po první předalpské vrcholky. Se zdravým podnebím je Saint Cézaire sur Siagne vhodné pro astmatiky a kardiaky.

Saint Cézaire sur Siagne je známé jako staré lázeňské město pro léčbu dýchacích cest. Saint Cézaire sur Siagne je tedy ideálním místem pro ozdravnou relaxační dovolenou celé rodiny. V Saint Cézaire sur Siagne jsou k dispozici obchody, potraviny, restaurace a pamětihodnosti. Městečko nabízí i řadu sportovních aktivit a pořádá se zde mnoho slavností. V červenci jsou v Saint Cézaire sur Siagne oblíbené slavnosti Fete de l´Olive a v srpnu Fere de l´Estivant.

Zachoval se zde římský most, středověký most ve tvaru oslího hřbetu, starobylé náměstí s opevněním a soubor 9 studní ze 14. stol., prádelny a napajedlo pro mezky. Kostel pochází z r. 1720. Díky dobré pověsti ve vesnici žije spousta umělců, zejména sochařů a spisovatelů.

V Saint Cézaire sur Siagne se mohou turisté věnovat kánoím, tenisu, rajtování, rybaření, turistice a honitbě. Saint Cézaire sur Siagne najdete 13 km od Montauroux, 16 km od Grasse, 30 km od Cannes, kde si můžete naplánovat zajímavé výlety.

Tip na výlet

Grasse a okolí
Samotné město je fascinujícím bludištěm strmých ulic s podloubími a renesančními prvky, které prozrazují vliv italských obchodníků. V 18. století už bylo Grasse světovým centrem kosmetiky a tím zůstalo dodnes. Okolní krajina je je zaplavena voňavými lány květin – zlatá mimosa pokrývá svahy v lednu a únoru, v létě ji střídají růže a levandule a na podzim jasmín, všechny s opojnou vůní.

 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ V ALPÁCH VÝHODNĚ

Už jste slyšeli o akci ŽOLÍK? Vyberete si termín a středisko ve francouzských Alpách, do kterého pojedete, se dozvíte až v týdnu před odjezdem. Ale jedete LEVNĚ. Více info na www.betatour.cz.

 

ZAŽIJTE ÚPLNĚ JINOU DOVOLENOU

Luxusní plavby za akční ceny. Vyplujte s cestovní kanceláří RIVIERA TOUR na palubách lodí MSC Cruises s našimi delegáty a dopravou až do přístavu.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie