Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Châteaurenard - informace o městě

Město Châteaurenard se nachází na jihovýchodě Francie, v regionu Provence. Châteaurenard najdete 6 km jižně od Avignon a 11 km severně od St Rémy de Provence. Châteaurenard je mimo jiné známé díky olympijskému plaveckému stadionu.

Châteaurenard nabízí návštěvníkům řadu zajímavých pamětihodností. Za vidění stojí mimo jiné pozoruhodný zámek ze 14. století. Veškeré služby jsou k dispozici v místě. V létě se mohou návštěvníci věnovat hraní tenisu.

Tipy na výlety
Okolí Châteaurenard je vhodné pro všechny milovníky pěší turistiky i cykloturistiky.

Avignon - Město si zachovává majestátní sebevědomí z dob svého vrcholného období ve 14. století, kdy zde mělo své sídlo několik papežů. Avignon je dobře chráněný uvnitř svého opevnění. V dnešní době je toto město prosperujícím kulturním centrem s každoročním hudebním a divadelním festivalem.

St.-Rémy-de-Provence - Kouzelné trhové město je nejvíce proslulé díky troskám starořeckého města u nedalekého Glanumu. Bohužel bylo toto místo zničeno během povodní v roce 2003 a nyní je zavřeno. V roce 1889 se ve zdejší nemocnici léčil Vincent van Gogh. Zde můžete navštívit křížovou chodbu z 12. století. Musée des Aromes de Provence je věnováno tradičnímu pěstování bylin.

 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ V ALPÁCH VÝHODNĚ

Už jste slyšeli o akci ŽOLÍK? Vyberete si termín a středisko ve francouzských Alpách, do kterého pojedete, se dozvíte až v týdnu před odjezdem. Ale jedete LEVNĚ. Více info na www.betatour.cz.

 

ZAŽIJTE ÚPLNĚ JINOU DOVOLENOU

Luxusní plavby za akční ceny. Vyplujte s cestovní kanceláří RIVIERA TOUR na palubách lodí MSC Cruises s našimi delegáty a dopravou až do přístavu.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie