Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Châteaurenard - informace o městě

Město Châteaurenard se nachází na jihovýchodě Francie, v regionu Provence. Châteaurenard najdete 6 km jižně od Avignon a 11 km severně od St Rémy de Provence. Châteaurenard je mimo jiné známé díky olympijskému plaveckému stadionu.

Châteaurenard nabízí návštěvníkům řadu zajímavých pamětihodností. Za vidění stojí mimo jiné pozoruhodný zámek ze 14. století. Veškeré služby jsou k dispozici v místě. V létě se mohou návštěvníci věnovat hraní tenisu.

Tipy na výlety
Okolí Châteaurenard je vhodné pro všechny milovníky pěší turistiky i cykloturistiky.

Avignon - Město si zachovává majestátní sebevědomí z dob svého vrcholného období ve 14. století, kdy zde mělo své sídlo několik papežů. Avignon je dobře chráněný uvnitř svého opevnění. V dnešní době je toto město prosperujícím kulturním centrem s každoročním hudebním a divadelním festivalem.

St.-Rémy-de-Provence - Kouzelné trhové město je nejvíce proslulé díky troskám starořeckého města u nedalekého Glanumu. Bohužel bylo toto místo zničeno během povodní v roce 2003 a nyní je zavřeno. V roce 1889 se ve zdejší nemocnici léčil Vincent van Gogh. Zde můžete navštívit křížovou chodbu z 12. století. Musée des Aromes de Provence je věnováno tradičnímu pěstování bylin.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Úžasný poznávací zájezd do OMÁNU

Poznejte s OMÁN - tajemnou zemi pevností, hradů, rozeklaných hor a pouští, Zemi zelených oáz, bílých písečných pláží a vůní Orientu. S českým průvodcem a poutavým výkladem.  CK TILIA.

ZÁJEZDY ONLINE 2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie