Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Les Arcs sur Argens - informace o obci

Vesnice Les Arcs sur Argens se nachází v regionu Azurové pobřeží, na jihozápadě Francie. Les Arcs sur Argens leží na jihu regionu, 11 km jižně od Draguignan, 68 km severo-východně od Toulon, 92 km západně od Nice. Les Arcs sur Argens nabízí jedinečnou kombinaci starých historických budov a moderních prvků. Za branou s věžními hodinami objevíte moderní vesnici s šarmantními ulicemi a starými domy. V Les Arcs sur Argens jsou veškeré služby v místě.

Les Arcs sur Argens je ideální výchozím bodem pro různé výlety do okolí. V Domaine St Endréol, 12 km od Les Arcs sur Argens, je golfové hřiště. Za návštěvu v Les Arcs sur Argens stojí zejména propasti Verdon, dlouhé turistické cesty a početné druhy vodních sportů.

Tip na výlet

Gorges du Verdon – tento nejhlubší a nejširší kaňon v Evropě, přírodní div a jedinečné prostředí, je oblastním přírodním parkem poskytujícím útočiště neobvyklé flóře i fauně. Geograficky se tato soutěska nachází na průsečíku Alp a středozemní krajiny. Výsledkem je obrovská rozmanitost přirozených prostředí a množství rostlin a živočichů, které nenajdete nikde jinde.

Stezka vedoucí tímto kaňonem poskytuje nádhernou, asi 24 kilometrů dlouhou túru. Nicméně větší část této stezky je kvůli náročnosti terénu a nebezpečí otevření vodních přehrad omezena na skupiny s průvodcem. Ti neohroženější mohou vyzkoušet rafting nebo kajaky.

 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ V ALPÁCH VÝHODNĚ

Už jste slyšeli o akci ŽOLÍK? Vyberete si termín a středisko ve francouzských Alpách, do kterého pojedete, se dozvíte až v týdnu před odjezdem. Ale jedete LEVNĚ. Více info na www.betatour.cz.

 

ZAŽIJTE ÚPLNĚ JINOU DOVOLENOU

Luxusní plavby za akční ceny. Vyplujte s cestovní kanceláří RIVIERA TOUR na palubách lodí MSC Cruises s našimi delegáty a dopravou až do přístavu.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie