Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Besse sur Issole - informace o obci

Malá kouzelná vesnice Besse sur Issole se nachází v regionu Provence, na jiho-východě Francie. Besse sur Issole leží na břehu řeky, 18 km od Le Luc, 18 km od Brignoles a 40 km od Toulon. V Besse sur Issole se bude líbit zejména milovníkům turistiky.

Besse sur Issole se nachází v krásné přírodě, návštěvníkům nabízí zejména možnost věnovat se vodním sportům. V létě se jim mohou návštěvníci věnovat například v Hyeres (45 km od Besse sur Issole), kde mohou vyzkoušet potápění, plachtění (je zde i škola plachtění) či surfování. Asi 2 km od Besse sur Issole jsou k dispozici tenisové kurty. V obci jsou k dispozici potraviny a pekařství.

Tipy na výlety

Toulon – významný námořní přístav leží v hlubokém přírodním přístavu, umístěný mezi strmými kopci ověnčenými opevněním. Musée de la Marine přibližuje dlouhou a rušnou námořní historii tohoto města.

Hyeres – důstojné a starobylé město je nejjižněji položeným letoviskem na Azurovém pobřeží. Množství palem a maurské architektury propůjčuje zdejším širokým bulvárům z 19. století exotický ráz.

 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ V ALPÁCH VÝHODNĚ

Už jste slyšeli o akci ŽOLÍK? Vyberete si termín a středisko ve francouzských Alpách, do kterého pojedete, se dozvíte až v týdnu před odjezdem. Ale jedete LEVNĚ. Více info na www.betatour.cz.

 

ZAŽIJTE ÚPLNĚ JINOU DOVOLENOU

Luxusní plavby za akční ceny. Vyplujte s cestovní kanceláří RIVIERA TOUR na palubách lodí MSC Cruises s našimi delegáty a dopravou až do přístavu.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie