Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Le Trayas - informace o obci

Klidná vesnice Le Trayas se nachází v regionu Azurové pobřeží, na jihovýchodě Francie. Le Trayas leží 10 km od Agay, 21 km od Saint Raphael, 23 km od Fréjus, 23 km od Cannes. V Le Trayas jsou k dispozici veškeré služby. Často se zde konají různé koncerty.

V okolí Le Trayas je pro návštěvníky k dispozici písečná pláž a mnoho příležitostí pro vodní i jiné sporty. Nedaleko Le Trayas, v Agay, je také sportovní přístav, kde se návštěvníci mohou věnovat potápění a plachtění. Asi 10 km od obce se také mohou věnovat tenisu, golfu a rajtování.

Zajímavým zážitkem je také plavba lodí a objevování Esterel a Callanques . V okolí Le Trayas je mnoho turistických cest a cest pro túry na horském kole vhodných pro turisty a cykloturisty. Le Trayas je vhodným místem pro klidnou dovolenou.

Tipy na výlety

Estérel Massi je krajinou ostrých útesů a zalesněných roklí. Je to unikátní pruh zatím nedotčené přírody na Azurovém pobřeží. Působivá silnice na okraji srázu se vine borovými lesy podél útesů a akvamarínových “calanques” (zátok). Z Agay ležícího v překrásném zálivu si můžete udělat pěší túru přes Cap du Dramont do Le Dramont, kde americké mednotky v roce 1944 vybudovaly předmostí.

 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ V ALPÁCH VÝHODNĚ

Už jste slyšeli o akci ŽOLÍK? Vyberete si termín a středisko ve francouzských Alpách, do kterého pojedete, se dozvíte až v týdnu před odjezdem. Ale jedete LEVNĚ. Více info na www.betatour.cz.

 

ZAŽIJTE ÚPLNĚ JINOU DOVOLENOU

Luxusní plavby za akční ceny. Vyplujte s cestovní kanceláří RIVIERA TOUR na palubách lodí MSC Cruises s našimi delegáty a dopravou až do přístavu.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie