Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Roquefort la Bédoule - informace o obci

Malá a klidná vesnice Roquefort la Bédoule se nachází v regionu Azurové pobřeží, na jiho-východě Francie. Roquefort la Bédoule je dobrým výchozím bodem pro výlety do okolí a pro prozkoumání celého regionu. Vesnice Roquefort la Bédoule se nachází 42 km od Toulon, 26 km od Marseille, 9 km od La Ciotat, 8 km od Cassis.

Roquefort la Bédoule nabízí všechny služby v místě. Návštěvníci se zde mohou věnovat mimo jiné rajtování. Roquefort la Bédoule je místem, kde si můžete v klidu odpočinout. V okolí Roquefort la Bédoule je množství krásných turistických cest, proto je Roquefort la Bédoule vhodné pro ty, kteří mají rádi pěší túry i nenáročné procházky.

Tipy na výlety

Cassis – na západ směrem od Cassisu se do bílých pobřežních útesů zařezávají fjordům podobné zátoky, nazývané calanques. Jejich pláže jsou přístupné pouze, sešplháte-li po útesech dolů. V Cassisu jsou podél přístavu výborné rybí restaurace.

 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ V ALPÁCH VÝHODNĚ

Už jste slyšeli o akci ŽOLÍK? Vyberete si termín a středisko ve francouzských Alpách, do kterého pojedete, se dozvíte až v týdnu před odjezdem. Ale jedete LEVNĚ. Více info na www.betatour.cz.

 

ZAŽIJTE ÚPLNĚ JINOU DOVOLENOU

Luxusní plavby za akční ceny. Vyplujte s cestovní kanceláří RIVIERA TOUR na palubách lodí MSC Cruises s našimi delegáty a dopravou až do přístavu.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie