Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Roquebrune sur Argens - informace o obci

Roquebrune je poklidná středověká vesnice plná strmých uliček a klenutých průchodů otvírajících se do velkolepých výhledů na moře. Roquebrune sur Argens se nachází 13 km od Fréjus, 12 km od St Aygulf a 23 km od Ste Maxime. Historickou vesnici Roquebrune sur Argens najdeme na jiho-východě Francie, v regionu Azurové pobřeží. Roquebrune sur Argens je ideálním místem pro klidnou relaxační dovolenou.

Roquebrune Village nabízí návštěvníkům obchody, supermarket, řeznictví, pekařství, poštu, banku, restaurace, bar a lékárnu, je zde k dispozici i lékař. V Roquebrune sur Argens si návštěvníci mohou zahrát tenis, věnovat se rajtování a horolezectví nebo mohou navštívit golfové hřiště s 18 jamkami. V místě je také půjčovna kol a horských kol.

V Roquebrune sur Argens a okolí se můžete věnovat mnoha sportovním aktivitám. Bezprostřední okolí je ideální pro výlety na horském kole i pro pěší turistiku. Přibližně 15 km od Roquebrune sur Argens se mohou návštěvníci zúčastnit thalassoterapie. V okolí 10 - 15 km, ve Fréjus et aux Issambres se mohou návštěvníci věnovat vodním sportům, 15 km od obce je písečná pláž, aquapark Aquatica, ze kterého budou mít radost zejména děti, a sportovní přístav Les Issambres. Návštěvníci se zde mohou věnovat potápění, plachtění (je zde i škola plachtění) či vodnímu lyžování.

Zajímavost

Mořská pěstící kosmetika skrývá bohatství a výjimečný potenciál moře ve formě profesionálních ošetření, zkrášlujících přípravků a potravinových doplňků pro krásu a dobrý pocit každého člověka. Firma Thalgo sídlí na jihovýchodě Francie v městečku Roquebrune-sur-Argens (region Var). Firmu založil v roce 1964 lékárník pan M. Bouclet. Na počátku se firma zabývala výrobou produktů z řas pro léčebné účely. V roce 1968 byla zaregistrována značka Thalgo a v 70. letech již dodávala firma svůj patent „jemně rozemleté mořské řasy“ do hlavních thalasso center.

 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ V ALPÁCH VÝHODNĚ

Už jste slyšeli o akci ŽOLÍK? Vyberete si termín a středisko ve francouzských Alpách, do kterého pojedete, se dozvíte až v týdnu před odjezdem. Ale jedete LEVNĚ. Více info na www.betatour.cz.

 

ZAŽIJTE ÚPLNĚ JINOU DOVOLENOU

Luxusní plavby za akční ceny. Vyplujte s cestovní kanceláří RIVIERA TOUR na palubách lodí MSC Cruises s našimi delegáty a dopravou až do přístavu.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie