Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

St Martin de Castillon - informace o vesnici

Malá vesnice St Martin de Castillon se nachází v regionu Provence, na jihovýchodě Francie. Leží v nadmořské výšce 450 m asi 15 km od Apt, 33 km od Forcalquier a 65 km od Avignon. Obec dominuje údolí Calavon, které od sebe dělí Vaucluse a Alpy Haute Provence.

St Martin de Castillon je nejvyšší bod Grosser Lubéron. Horská příroda obklopující St Martin de Castillon uchvátí zajisté každého návštěvníka. Návštěvníci se zde mohou věnovat mimo jiné hraní petanky. St Martin de Castillon je ideálním místem pro milovníky turistiky a jízdy na horském kole. V okolí St Martin de Castillon je množství turistických stezek a cest vhodných pro túry na horském kole.

Tip na výlet
Na jihovýchod od Aptu vede z Auribeau náročná túra nahoru až na Mourre Négre, nejvyšší vrchol Montagne du Lubéron (Lubéronského pohoří) s nádherným výhledem do všech světových stran. Na sever od Mourre Négre jsou opuštěné kamenolomy oblasti Colorado de Rustrel, impozantní krajiny ve všech možných odstínech červené a oranžové.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Úžasný poznávací zájezd do SAE

Poznejte Spojené Arabské Emiráty - Dubaj, Abu Dhabí, Šardžá a užijte si pohyb v plážovém resortu. S polopenzí, českým průvodcem a poutavým výkladem.  CK TILIA.

ZÁJEZDY ONLINE 2019

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2019 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie