Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

La Garde - informace o městě

Středověké město La Garde se nachází v regionu Azurové pobřeží, na jiho-východě Francie. La Garde se nachází 3 km od Grand Var, 8 km od Toulon a 11 km od Hyeres. V La Garde jsou k dispozici veškeré služby v místě.

La Garde je ideálním místem pro milovníky historie a památek, mohou zde navštívit pamětihodnosti a muzeum. V La Garde se bude líbit také milovníkům turistiky. Asi 5 km od La Garde se nachází pláž.

La Garde je také ideálním výchozím bodem pro výlety do okolí. V okolí La Garde je velké množství nejrůznějších turistických cest. Cílem výletů může být La Crau nebo Le Pradet, případně Toulon a Hyeres.

Tipy na výlety

Důstojné a starobylé Hyeres je nejúctyhodnějším a nejižněji položeným letoviskem na Azurovém pobřeží. I přes rychlé rozšiřování přímořských čtvrtí, si Hyeres uchovává své kouzlo a je velmi žádanou kulisou pro filmová dramata odehrávající se v období „belle époque“.

V okolí města lze připomenout několik turistických zajímavostí, jako například Opatství v Saint-Savin sur Gartempe vzdálené zhruba 109 km, Katedrála Bourges - asi 87 km a Slobozia asi 163 km.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Úžasný poznávací zájezd do SAE

Poznejte Spojené Arabské Emiráty - Dubaj, Abu Dhabí, Šardžá a užijte si pohyb v plážovém resortu. S polopenzí, českým průvodcem a poutavým výkladem.  CK TILIA.

ZÁJEZDY ONLINE 2019

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2019 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie