Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Saint Aygulf - informace o letovisku

Saint Aygulf, které je administrativní součástí dvojměsta Fréjus - St. Raphael, je vzdáleno asi 60 km od Cannes. Letovisko St Aygulf je situováno na jiho-východě Francie, v regionu Azurové pobřeží. St Aygulf leží přibližně 6 km od Fréjus, 15 km od Ste Maxima a 40 km od St Tropez. Městečko St Aygulf je ideálním místem pro milovníky vodních sportů, pláží a koupání.

St Aygulf nabízí písečnou pláž v délce 1,5 km a dále skalnatou pláž. Návštěvníci St Aygulf se mohou koupat v zátoce, která je k tomu určená, ale mohou také navštívit aquapark. V St Aygulf je sportovní přístav, turisté se zde mohou věnovat potápění. St Aygulf je také vhodným místem pro rybaření.
V St Aygulf jsou k dispozici veškeré služby, je zde supermarket, řeznictví, pekařství, boutique, pošta, banka, restaurace, bar, lékárna a lékař. St Aygulf nabízí také dětské hřiště a půjčovnu kol.

Okolí St Aygulf zahrnuje velké množství turistických a cyklistických cest. Zejména děti ocení návštěvu aquaparku Aquatica. St Aygulf je vhodným místem pro dovolenou celé rodiny. V Roquebrune sur Argens (6 km od St Aygulf) se můžete věnovat rajtování, tenisu nebo golfu (golfové hřiště s 18 jamkami).

Tipy na výlety

Římský přístav Fréjus (Forum Julii), založený Juliem Caesarem, je obzvláště bohatý na římské a středověké ruiny. Ačkoliv je původní římský přístav zanesený naplaveninami, zůstal zde poměrně velký amfiteátr a fragmenty akvaduktu, vstupní brány a divadla.

Monaco - celodenní autokarový výlet do slavného ministátu a luxusního letoviska. Návštěva Oceánografického muzea, střídání stráží před Knížecím palácem a slavné kasino bude příjemným zpestřením tohoto programu. Můžete zvládnout také prohlídku manufaktury na výrobu francouzských parfémů ve středověkém městě Eze.

Saint Tropéz a Port Grimaud - večerní autokarový výlet spojený s návštěvou luxusního letoviska známého z komedií s Louis de Funésem. Před slavnou filmovou četnickou stanicí se můžete vyfotografovat i vy. Při návratu domů se zastavíte ještě ve francouzských "Benátkách" a to v městečku Port Grimaud, které bylo postavěno v šedesátých letech pro milovníky jachtingu po vzoru tradiční provensálské architektury.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

ARMÉNIE A GRUZIE - krásky Kavkazu

Arménie a GruziePoznejte krásy nejstarších křesťanských zemí, zachovalé památky, okouzlující krajinu i vynikající gastronomii. S poutavým českým výkladem a vstupnými v ceně zájezdu. CK TILIA.

ZÁJEZDY ON-LINE 2020/2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2020 a 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie