Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Robion - informace o obci

Stará vesnice Robion se nachází pod úpatím Malého Luberonu v Provence uprostřed úrodné krajiny. Robion najdete asi 5 km východně od Cavaillon a 20 km jižně od Avignon. V Robion nabízejí různé sportovní i kulturní aktivity.

Návštěvníci zde mohou hrát tenis či petanku. V prázdninových měsících se tu koná hudební a divadelní festival pod širým nebem v krásných antických kulisách divadla uprostřed zeleně, kde je i vynikající akustika.

Na hlavním náměstí stojí vedle románského kostela původní kašna, obklopená šesti ohromnými platany. V horní části lemují ulice staré solidní domy a lze si zde všimnout i zbytků hradeb, které kdysi obklopovaly vesnici.

Robion je ideálním místem pro milovníky pěší turistiky a jízdy na horském kole. V této oblasti se nachází množství turistických cest a možností pro túry na horském kole.

Tip na výlet
Městečko Cavaillon leží na křižovatce strategických cest. Při procházce jeho starou čtvrtí uvidíte památky z různých epoch: jednu z nejhezčích synagog v Evropě z 18. stol. s židovským muzeem, katedrálu s klášterem z 12. stol., římský oblouk z 1. stol. Na závěr procházky si vyjděte uprostřed města na pahorek St Jacques s pěkným výhledem nebo si projděte tržiště hýřící všemi barvami a vůněmi.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

ARMÉNIE A GRUZIE - krásky Kavkazu

Arménie a GruziePoznejte krásy nejstarších křesťanských zemí, zachovalé památky, okouzlující krajinu i vynikající gastronomii. S poutavým českým výkladem a vstupnými v ceně zájezdu. CK TILIA.

ZÁJEZDY ON-LINE 2020/2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2020 a 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie