Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Ceyreste - informace o obci

Klidná vesnice Ceyreste se nachází na jiho-východě Francie, v regionu Azurové pobřeží. Ceyreste je malá vesnice nacházející se 35 km od Marseille a 40 km od Toulon, 4 km od Careste je La Ciotat ležící přibližně 5 km od moře a písečných pláží. V Ceyreste jsou k dispozici veškeré služby. V La Ciotat (4 km od Ceyreste) se nachází sportovní přístav, návštěvníci se zde mohou věnovat například vodnímu lyžování, tenisu, rajtování a golfu.

Tipy na výlety 

Z Ceyreste se mohou turisté vydat na mnoho výletů do okolní přírody i měst, například do Marseille či Toulon. Toulon je významný námořní přístav. Směrem na sever leží staré město, malebné bludiště starobylých budov, včetně katedrály Ste.-Marie Majeure z 11. století, přebudované v 17. století. Musée de la Marine přibližuje dlouhou a rušnou námořní historii tohoto města.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

ARMÉNIE A GRUZIE - krásky Kavkazu

Arménie a GruziePoznejte krásy nejstarších křesťanských zemí, zachovalé památky, okouzlující krajinu i vynikající gastronomii. S poutavým českým výkladem a vstupnými v ceně zájezdu. CK TILIA.

ZÁJEZDY ON-LINE 2020/2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2020 a 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie