Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Pernes les Fontaines - informace o městě

Malé město Pernes les Fontaines se nachází v regionu Provence, na jihovýchodě Francie. Pernes les Fontaines leží 7 km jižně od Carpentras, 10 km severně od L´Isle sur la Sorgue, 25 km severo-východně od Avignon. Návštěvníci se v Pernes les Fontaines mohou věnovat různým sportovním aktivitám. Pernes les Fontaines se hodí pro rodinnou dovolenou.

Pernes les Fontaines nabízí návštěvníkům řadu pamětihodností. Zajímavou atmosféru klidnému městečku dodávají desítky kašen. Za vidění stojí mimo jiné trh starožitností a početná letní vystoupení. Veškeré služby jsou k dispozici v místě. V létě mohou návštěvníci využít možnost koupání v bazénu, věnovat se hraní tenisu, rajtování či rybaření.

Tipy na výlety
V okolí Pernes les Fontaines se nachází mnoho turistických cest a možností pro túry na horském kole. Tato oblast je známa nejen tím že blízko vede trasa Tour de France (Mont Ventoux), ale i dalšími památkami jako je Luberon a Pont du Gard. Pokud jste ještě neochutnali víno Chateauneuf-du-Pape jste na tom pravém místě. Nedaleké město Carpentras vybízí k návštěvě římské katedrály, vítězného oblouku, synagogy a dalších historických budov.

 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ V ALPÁCH VÝHODNĚ

Už jste slyšeli o akci ŽOLÍK? Vyberete si termín a středisko ve francouzských Alpách, do kterého pojedete, se dozvíte až v týdnu před odjezdem. Ale jedete LEVNĚ. Více info na www.betatour.cz.

 

ZAŽIJTE ÚPLNĚ JINOU DOVOLENOU

Luxusní plavby za akční ceny. Vyplujte s cestovní kanceláří RIVIERA TOUR na palubách lodí MSC Cruises s našimi delegáty a dopravou až do přístavu.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie