Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Théoule sur Mer - informace o letovisku

Mezi Saint-Raphael a La Napoule, na výběžku l´Ésterel - v kraji červených skal, leží v krásné oblasti plné palem, cypřišů a oleandrů Théoule sur Mer. Proslulé letovisko Théoule sur Mer se nachází na jiho-východě Francie, v regionu Azurové pobřeží. Théoule sur Mer je vzdálené 10 km od Cannes, 25 km od St Raphael, 50 km od Nice, 67 km od St Tropez a přibližně 71 km od Monaco.

Théoule sur Mer se nachází v krásné přírodě a nabízí unikátní panoramatický výhled k ostrovům Lerin a na podhůří Alp. Středisko nabízí mnoho sportovních i kulturních aktivit. Théoule sur Mer je vhodným místem pro klidnou rodinnou dovolenou, protože zde najdete veškeré služby v místě. Je zde k dispozici také půjčovna horských kol a člunů. V létě se v Théoule sur Mer konají týdenní provinční trhy a národopisné slavnosti.

V létě mohou návštěvníci Théoule sur Mer využít sportovní přístav. Sportovní nadšenci se zde mohou věnovat potápění, plachtění, vodnímu lyžování, dále tenisu, golfu, rajtování, turistice a jízdě na horském kole. V okolí Théoule sur Mer je mnoho turistických cest.

Tipy na výlety

Letovisko je ideálním místem pro výlety do vnitrozemí, kde můžete navštívit městečka s řemeslnou výrobou (hrnčířství, výroba skla) - Vallauris a Biot, podívat se na výrobu parfémů v Grasse, navštívit Mouans-Sartoux se zámkem z 15. století nebo zůstat na pobřeží a navštívit Saint-Raphael, Fréjus, Cannes, Nice, Antibes a Marineland, Saint Tropez. Nebo se jet podívat do Monaca a navštívit zde např. staré město a knížecí palác, akvárium s oceánografickým muzeem, kasino Monte-Carlo a jeho zahrady s krásným výhledem nebo exotickou zahradu Fontvieille.

Azurové pobřeží je asi nejvyhlášenější rekreační lokalitou celé Francie. Azurové pobřeží nabízí rozlehlé písčité i oblázkové pláže, tradiční francouzskou kuchyni a nepřeberné možnosti pro výlety do okolí. V rámci své návštěvy Azurového pobřeží můžete zavítat i do legendárních měst Nice, Cannes či St. Tropez.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

ARMÉNIE A GRUZIE - krásky Kavkazu

Arménie a GruziePoznejte krásy nejstarších křesťanských zemí, zachovalé památky, okouzlující krajinu i vynikající gastronomii. S poutavým českým výkladem a vstupnými v ceně zájezdu. CK TILIA.

ZÁJEZDY ON-LINE 2020/2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2020 a 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie