Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Six Fours Les Plages - informace o městě

Šarmantní provensálské městečko Six Fours Les Plages se nachází 10 km od Toulonu. Město Six Fours se najdete na jiho-východě Francie, v regionu Azurové pobřeží. Six Fours nabízí množství kulturních, vodních i jiných sportovních aktivit.

Na 18 km dlouhém nádherném pobřeží naleznete krásné písečné pláže, skryté skalnaté zátoky, malé rybářské přístavy i úchvatné lesní porosty. Místo je ideální pro turisty a cyklisty, nachází se zde velké množství cyklostezek a pobřežních cest.

Six Fours je vhodným výchozím bodem pro výlety do okolí, hodí se pro túry na horském kole i pěší výlety. Six Fours nabízí možnost vyzkoušet si jet-ski (vodní nafukovací skútry). Navštívit zde můžete akvárium a oceánografické muzeum.

Nedaleké souostroví Embiez se právem pyšní divokou přírodou s romantickými plážemi mezi skalami, nádherným koupáním v průzračné vodě či rozkošnými provensálskými vesničkami, které jsou připravené přivítat své návštěvníky.

Díky svému přepychu, čisté modré vodě a skvělému podnebí si Francouzská riviéra neboli Azurové pobřeží vysloužila jedinečné postavení mezi nejelegantnějšími světovými rekreačními středisky. Přístavy jsou plné obrovských jachet, skvělé restaurace, noční kluby a kasina se starají o kvalitní jídlo a zábavu, toto pobřeží však nabízí mnohem více.

Provence, země levandulových polí a olivových hájů, provoněných svahů a úrodných údolí, okouzlujících barev a jasného světla, je opěvována díky všem těmto krásám. Jediným nepříznivým jevem je zde chladný vítr, takzvaný mistral, proudící v zimě ze severu.

 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ V ALPÁCH VÝHODNĚ

Už jste slyšeli o akci ŽOLÍK? Vyberete si termín a středisko ve francouzských Alpách, do kterého pojedete, se dozvíte až v týdnu před odjezdem. Ale jedete LEVNĚ. Více info na www.betatour.cz.

 

ZAŽIJTE ÚPLNĚ JINOU DOVOLENOU

Luxusní plavby za akční ceny. Vyplujte s cestovní kanceláří RIVIERA TOUR na palubách lodí MSC Cruises s našimi delegáty a dopravou až do přístavu.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie