Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Rayol Canadel - informace o obci

Rayol Canadel je malá vesnice na horské terase, ležící 8 km východně od Le Lavandou a 9 km západně od Cavalaire. Do Rayol Canadel je příjezd po dobře vybudovaných, kvalitních silnicích. Klidná vesnice Rayol Canadel je situována na jihovýchodě Francie, v regionu Azurové pobřeží. Rayol Canadel je ideálním místem pro klidnou rodinnou dovolenou.

Rayol Canadel nabízí veškeré zázemí a řadu pamětihodností. V Rayol Canadel jsou návštěvníkům k dispozici pláže, mohou se zde věnovat různým sportovním aktivitám. V Rayol Canadel se nachází písečná i skalnatá pláž. Návštěvníci Rayol Canadel se mohou věnovat potápění, plachtění či tenisu.

Tipy na výlety

V Le Lavandou je sportovní přístav (8 km od Rayol Canadel). Děti ocení návštěvu aquaparku La Mole, který je vzdálený 11 km.

Tři exotické a nádherné ostrovy Îles d´Hyéres jsou pozoruhodnou a chráněnou přírodní oblastí. Nesmí tam automobily, a tak jsou tyto ostrovy ideálním místem pro nenáročné procházky zdejší voňavou vegetací a koupání v průzračných vodách.

 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ V ALPÁCH VÝHODNĚ

Už jste slyšeli o akci ŽOLÍK? Vyberete si termín a středisko ve francouzských Alpách, do kterého pojedete, se dozvíte až v týdnu před odjezdem. Ale jedete LEVNĚ. Více info na www.betatour.cz.

 

ZAŽIJTE ÚPLNĚ JINOU DOVOLENOU

Luxusní plavby za akční ceny. Vyplujte s cestovní kanceláří RIVIERA TOUR na palubách lodí MSC Cruises s našimi delegáty a dopravou až do přístavu.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie