Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Sollies Pont - informace o městě

Město Sollies Pont najdeme na jiho-východě Francie, v regionu Azurové pobřeží. Sollies Pont se nachází 20 km od Hyeres, 25 km od La-Seyne-sur-Mer, 30 km od Porquerolles. Sollies Pont není přímo u moře, přesto nabízí řadu aktivit, kterým se turisté v létě rádi věnují. Sollies Pont poskytuje řadu sportovních možností. Sollies Pont je ideální výchozí bod pro prozkoumávání údolí.

Za vidění v Sollies Pont stojí kaple Les Laugiers a Sainte-Christine. V Sollies Pont jsou k dispozici obchody, potraviny, restaurace a kino. V létě se mohou návštěvníci Sollies Pont věnovat mimo jiné hraní tenisu, návštěvě golfového hřiště nebo rajtování. Sollies Pont je také vhodným místem pro rybaření. V okolí Sollies Pont je mnoho turistických cest.

Tip na výlet

Estérel Massif je krajinou ostrých útesů a zalesněných roklí na Azurovém pobřeží. Působivá silnice se vine na okraji srázu borovými lesy podél útesů a akvamarínových zátok. Zastavte se u Poinde de l´Esquillon, odkud je nádherný výhled na Středozemní moře, Estérel Massif a útesy poloostrova Cap Roux.

 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ V ALPÁCH VÝHODNĚ

Už jste slyšeli o akci ŽOLÍK? Vyberete si termín a středisko ve francouzských Alpách, do kterého pojedete, se dozvíte až v týdnu před odjezdem. Ale jedete LEVNĚ. Více info na www.betatour.cz.

 

ZAŽIJTE ÚPLNĚ JINOU DOVOLENOU

Luxusní plavby za akční ceny. Vyplujte s cestovní kanceláří RIVIERA TOUR na palubách lodí MSC Cruises s našimi delegáty a dopravou až do přístavu.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie