Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Carry le Rouet - informace o letovisku

Letovisko Carry le Rouet se nachází na jihovýchodě Francie, v regionu Provence. Carry le Rouet leží na Cote Bleue, 25 km od Martigues, 30 km západně od Marseille, 25 km od Aix en Provence. V Carry le Rouet mohou návštěvníci využít široké nabídky sportovních i kulturních aktivit.

Carry le Rouet je ideálním místem pro rodinnou dovolenou. Veškeré služby jsou k dispozici v místě. V obci je půjčovna kol a horských kol. Konají se zde nejrůznější koncerty. Je zde diskotéka, kasino, kino a řada pamětihodností.

V Carry le Rouet se mohou návštěvníci věnovat lukostřelbě, potápění, plachtění (je zde i škola plachtění), vodnímu lyžování a rybaření. Za vidění stojí Les Calanques, rybník Berre či každoroční představení Les Ourssinades. Je zde písečná i oblázková pláž a krásná zátoka zvoucí k vykoupání.

Oblíbené jsou vycházky u moře, oblastní námořnický park, doporučená je pěší cesta Sentier des Douaniers. V Sausset les Pins, 6 km od Carry le Rouet, se můžete věnovat tenisu, golfu či rajtování. Okolí Carry le Rouet nabízí řadu turistických stezek a cest pro túry na horském kole. Oblast je také vhodná pro horolezectví.

Tipy na výlety
Marseille – nejstarší a největší francouzský přístav. Jako francouzská brána na Blízký východ a do severní Afriky bylo Marseille vždy multikulturním městem a je dodnes.

Na východ směrem k Marseille se do bílých pobřežních útesů zařezávají fjordům podobné zátoky, nazývané calanques. Jejich pláže jsou přístupné pouze, pokud sešplháte po útesech dolů. Tímto směrem se nacházejí také vesničky na Côte Bleue (Modrém pobřeží).

 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ V ALPÁCH VÝHODNĚ

Už jste slyšeli o akci ŽOLÍK? Vyberete si termín a středisko ve francouzských Alpách, do kterého pojedete, se dozvíte až v týdnu před odjezdem. Ale jedete LEVNĚ. Více info na www.betatour.cz.

 

ZAŽIJTE ÚPLNĚ JINOU DOVOLENOU

Luxusní plavby za akční ceny. Vyplujte s cestovní kanceláří RIVIERA TOUR na palubách lodí MSC Cruises s našimi delegáty a dopravou až do přístavu.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie