Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Le Castellet - informace o obci

Středověká vesnice Le Castellet se nachází na jihovýchodě Francie, v regionu Azurové pobřeží. Le Castellet leží 45 km od Marseiile, 25 km od Toulon, 23 km od Bandol, 7 km od Saint Cyr sur Mer. Le Castellet se nachází na vyvýšeném místě, které poskytuje návštěvníkům pěkný výhled do okolní krajiny. Le Castellet se nachází v pěkné přírodě, je ideálním místem pro klidnou dovolenou.

V Saint Cyr sur Mer (7 km od Le Castellet) se mohou návštěvníci věnovat vodním i jiným letním sportovním aktivitám. Přibližně 20 km od Le Castellet, ve Frégate, je k dispozici golfové hřiště.

Tip na výlet

Toulon – významný námořní přístav Toulon leží v hlubokém přírodním přístavu. Nábřeží Quai de Stalingrad, přestavěné po válce, dnes lemují rušné obchody a kavárny. Směrem na sever je staré město, malebné bludiště starobylých budov, včetně katedrály z 11. století. Námořní muzeum přibližuje rušnou námořní historii tohoto města.

Centrum Var je nazývané zelená Provence pro svoji  zalesněnou kopcovitou krajinu protkanou řekami, kaňony a vodopády, nad nimiž se tyčí vesnice s historickými skvosty.  Nejlépe poznáme krajinu při cyklistickém výletu. Srdcem departementu vede 22 cyklistických okruhů mezi vesnicemi a vinicemi  s větším či menším převýšením.

 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ V ALPÁCH VÝHODNĚ

Už jste slyšeli o akci ŽOLÍK? Vyberete si termín a středisko ve francouzských Alpách, do kterého pojedete, se dozvíte až v týdnu před odjezdem. Ale jedete LEVNĚ. Více info na www.betatour.cz.

 

ZAŽIJTE ÚPLNĚ JINOU DOVOLENOU

Luxusní plavby za akční ceny. Vyplujte s cestovní kanceláří RIVIERA TOUR na palubách lodí MSC Cruises s našimi delegáty a dopravou až do přístavu.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie