Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Fabregas - informace o letovisku

Rekreační obec Fabregas se nachází v regionu Azurové pobřeží, na jiho-východě Francie. Fabregas leží 10 km od Toulon, 3 km od La Seyne sur Mer, kde jsou k dispozici i veškeré služby. V Fabregas se mohou návštěvníci věnovat řadě vodních i jiných sportů.

Letovisko se nachází přímo u moře, je zde krásná zátoka ke koupání. V létě návštěvníci jistě ocení možnost koupání v zátoce, ale také potápění, plachtění a vodní lyžování. Návštěvníci se zde mohou věnovat také minigolfu.

Tipy na výlety

Okolí Fabregas je vhodné pro milovníky pěší turistiky a jízdy na horském kole. Asi 10 km od Fabregas je vzdálen Toulon – významný námořní přístav. Nábřeží Quai de Stalingrad, přestavěné po válce, dnes lemují rušné obchody a kavárny. Směrem na sever se táhne staré město tvořící malebné bludiště starobylých budov.

Příroda a lidé vytvořili v Provence nádherné krajiny a hluboce zakořeněné tradice. Zde zasadili Řekové 600 let př. n. l. první francouzskou vinici a zavedli umění vína. Dnes se pokračovatelé této tradice – červená, růžová a bílá provensálská vína – pěstují v této středomořské půdě, jejíž charakter je stejně silný a robustní jako zdejší vinaři. Provensálský vinohrad, který zkrášluje mnoho význačných a prestižních lokalit, představuje pro příznivce příjemného životního stylu báječné místo k poznávání.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

ARMÉNIE A GRUZIE - krásky Kavkazu

Arménie a GruziePoznejte krásy nejstarších křesťanských zemí, zachovalé památky, okouzlující krajinu i vynikající gastronomii. S poutavým českým výkladem a vstupnými v ceně zájezdu. CK TILIA.

ZÁJEZDY ON-LINE 2020/2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2020 a 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie