Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Barbentane - informace o městě

Historické kamenné městečko Barbentane s větrným mlýnem a věží je téměř součástí předměstí Avignonu. Leží na soutoku řek Rhony a Durance. Tato mimořádná poloha zanechala stopy minulosti na vývoji této středověké vesnice. Nachází se nedaleko Avignonu (10 km), asi 30 km od Arles a 50 km od Nimes.

Romantická vesnička oplývá řadou zajímavých pamětihodností, z nichž za pozornost určitě stojí věž „Anglica“, kostel z 12. století a zámek Barnetane. Na místě jsou k dispozici veškeré služby včetně nočního klubu, což zajisté uvítají zejména mladší či aktivnější návštěvníci.

Nechybí zde půjčovna kol a horských kol. Sportovní nadšenci si zde mohou užít mimo tenisu a golfu také výlety horkovzdušným balónem. V bezprostředním okolí se nachází množství turistických cest státními lesy „Montagnette“ a je zde také dostatečná síť stezek pro túry na horském kole.

Tip na výlet
Avignon – město, které si za své sídlo zvolili středověcí papežové. Dodnes zde stojí Papežský palác, důkaz jejich obrovského vlivu. V dnešní době je toto město prosperujícím kulturním centrem, které každé léto ožívá hudebním a divadelním festivalem. Centrem festivalu je Place de l´Horloge s gotickou věží, orlojem a rušnými kavárnami.

 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ V ALPÁCH VÝHODNĚ

Už jste slyšeli o akci ŽOLÍK? Vyberete si termín a středisko ve francouzských Alpách, do kterého pojedete, se dozvíte až v týdnu před odjezdem. Ale jedete LEVNĚ. Více info na www.betatour.cz.

 

ZAŽIJTE ÚPLNĚ JINOU DOVOLENOU

Luxusní plavby za akční ceny. Vyplujte s cestovní kanceláří RIVIERA TOUR na palubách lodí MSC Cruises s našimi delegáty a dopravou až do přístavu.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie