Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Barbentane - informace o městě

Historické kamenné městečko Barbentane s větrným mlýnem a věží je téměř součástí předměstí Avignonu. Leží na soutoku řek Rhony a Durance. Tato mimořádná poloha zanechala stopy minulosti na vývoji této středověké vesnice. Nachází se nedaleko Avignonu (10 km), asi 30 km od Arles a 50 km od Nimes.

Romantická vesnička oplývá řadou zajímavých pamětihodností, z nichž za pozornost určitě stojí věž „Anglica“, kostel z 12. století a zámek Barnetane. Na místě jsou k dispozici veškeré služby včetně nočního klubu, což zajisté uvítají zejména mladší či aktivnější návštěvníci.

Nechybí zde půjčovna kol a horských kol. Sportovní nadšenci si zde mohou užít mimo tenisu a golfu také výlety horkovzdušným balónem. V bezprostředním okolí se nachází množství turistických cest státními lesy „Montagnette“ a je zde také dostatečná síť stezek pro túry na horském kole.

Tip na výlet
Avignon – město, které si za své sídlo zvolili středověcí papežové. Dodnes zde stojí Papežský palác, důkaz jejich obrovského vlivu. V dnešní době je toto město prosperujícím kulturním centrem, které každé léto ožívá hudebním a divadelním festivalem. Centrem festivalu je Place de l´Horloge s gotickou věží, orlojem a rušnými kavárnami.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

ARMÉNIE A GRUZIE - krásky Kavkazu

Arménie a GruziePoznejte krásy nejstarších křesťanských zemí, zachovalé památky, okouzlující krajinu i vynikající gastronomii. S poutavým českým výkladem a vstupnými v ceně zájezdu. CK TILIA.

ZÁJEZDY ON-LINE 2020/2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2020 a 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie