Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Bédoin - informace o obci

Vesnice Bédoin se nachází na jihovýchodě Francie, v regionu Provence. Obec najdete 15 km jižně od Malaucene a 15 km severo-východně od Carpentras. Bédoin je ideálním místem pro milovníky pěší turistiky a cykloturistiky.

Svým návštěvníkům nabízí Bédoin řadu pamětihodností. Za vidění stojí mimo jiné kaple Notre Dame Moutier, kostel Baux de Bédoin a kaple La Madeleine z 12. století. Každé pondělí se zde konají trhy. V obci je půjčovna horských kol.

Krásné, provensálské městečko Bédoin se nachází přímo u úpatí hory Mont Ventoux a jeho centrum (asi 1 km) nabízí nákupní možnosti a restaurace. V okolí je množství turistických stezek, cest pro túry na horském kole a jsou zde vhodné podmínky pro horolezectví.

V létě mohou návštěvníci využít možnost koupání v bazénu a mohou se věnovat různým sportovním aktivitám. V Bédoin mohou návštěvníci využít tenisové kurty, hřiště na minigolf či se věnovat rajtování.

Tipy na výlety
Zdejší přírodní krásy jsou úchvatné, od soutěsky Gorges du Verdon (evropského Velkého kaňonu) až po tajemný vývěr vody Fontaine de Vaucluse. Mont Ventoux je nejvyšší horou regionu, jehož nejosobitější částí je rozlehlá rezervace Camargue.

Avignon je starobylé město chráněné uvnitř svého opevnění. Uchovává si majestátní sebevědomí z dob svého vrcholného období ve 14. století, kdy zde mělo své sídlo několik papežů. V dnešní době je toto město prosperujícím kulturním centrem které každé léto ožívá hudebním a divadelním festivalem.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

ARMÉNIE A GRUZIE - krásky Kavkazu

Arménie a GruziePoznejte krásy nejstarších křesťanských zemí, zachovalé památky, okouzlující krajinu i vynikající gastronomii. S poutavým českým výkladem a vstupnými v ceně zájezdu. CK TILIA.

ZÁJEZDY ON-LINE 2020/2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2020 a 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie