Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Cagnes sur Mer - informace o letovisku

Letovisko Cagnes Sur Mer leží v regionu Azurové pobřeží na jiho-východě Francie. Cagnes Sur Mer se nachází 15 km severo-východně od Antibes, 15 km jiho-západně od Nice a 25 km severo-východně od Cannes. Cagnes Sur Mer je město ideální pro ničím nerušenou rodinnou dovolenou.

V Cagnes Sur Mer jsou veškeré služby v místě. Můžete zde navštívit kasino, muzeum a mnoho pamětihodností. Středisko nabízí množství kulturních, relaxačních a sportovních aktivit, za vidění tu rozhodně stojí například zámek Grimaldi či kostel St Pierre. V Cagnes Sur Mer se konají folklórní večery a večerní zábavy. Zajímavé je také středověké tržiště nebo stará rybářská vesnice Cros-de-Cagnes. Rozkládá se zde pláž o délce 3,5 km. V Cagnes Sur Mer můžete využít saunu, masáže nebo thalassoterapie.

V okolí Cagnes Sur Mer je mnoho turistických cest, je zde i půjčovna horských kol a hipodrom na Cote d´Azur. 10 km od Cagnes Sur Mer je Aquapark Marineland, v Saint Laurent du Var (5 km od Cagnes Sur Mer) je sportovní přístav. Návštěvníci se mohou věnovat potápění, plachtění (je zde i škola plachtění), vodnímu lyžování a kánoím. V Cannes-Mougins (18 km od Cagnes Sur Mer) je golfové hřiště s 18 jamkami a tenisové kurty. Místo je také ideální pro rybaření.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

ARMÉNIE A GRUZIE - krásky Kavkazu

Arménie a GruziePoznejte krásy nejstarších křesťanských zemí, zachovalé památky, okouzlující krajinu i vynikající gastronomii. S poutavým českým výkladem a vstupnými v ceně zájezdu. CK TILIA.

ZÁJEZDY ON-LINE 2020/2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2020 a 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie