Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Bolléne - informace

Úrodné údolí táhnoucí se od Bollene na severu k Avignonu na jihu, přes Orange, Cavaillon a Carpentra je oblast (Côtes du Rhône) známá tradicí vinařství. Oblast se rozkládá na jihovýchodě Francie mezi řekou Rhônou a Středozemním mořem a je proslulá vynikajícími víny (CÔTES DE PROVENCE A.O.C.) Nejčastěji jsou nabízena růžová, bílá a červená vína. Růžová jsou svěžími víny, která se opravdu dobře pijí. Jsou až překvapivě lehká. Bílá vína jsou spíše středně sladká. Červená vína jsou vína sytých barev a plné chuti.

Region Provence se nachází na jihovýchodě Francie. Provence je známé zejména díky pěstování světoznámých značek vína, krásné přírodě, která inspirovala mnoho umělců a díky slunným plážím a unikátním přírodním parkům. Provence je ideálním místem pro všechny milovníky moře a krásné přírody. V Provence si přijdou na své i milovníci turistiky a jízdy na kole, díky celé síti turistických a cykloturistických cest.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

ARMÉNIE A GRUZIE - krásky Kavkazu

Arménie a GruziePoznejte krásy nejstarších křesťanských zemí, zachovalé památky, okouzlující krajinu i vynikající gastronomii. S poutavým českým výkladem a vstupnými v ceně zájezdu. CK TILIA.

ZÁJEZDY ON-LINE 2020/2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2020 a 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie