Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Cap Galou Bénat - informace o obci

Středověká obec Cap Galou Bénat se nachází na jiho-východě Francie, v regionu Azurové pobřeží. Cap Galou Bénat se nachází 5 km od Bormes, 3 km od La Faviére, 5 km of Le Lavandou. Galou Bénat je klidná osada ležící na vyvýšeném místě, ve svahu s pěkným výhledem. Zátoka s malými zálivy, písečné i kamenité pláže - to vše dotváří jedinečnou atmosféru Cap Galou Bénat.

V Cap Galou Bénat se mohou návštěvníci věnovat mimo jiné hraní tenisu. Cap Galou Bénat se nachází v krásné přírodě, návštěvníkům nabízí písečnou i kamenitou pláž a krásnou zátoku Le Gaou ke koupání. Cap Galou Bénat je vhodným místem pro klidnou rodinnou dovolenou.

Tipy na výlety

V okolí Cap Galou Bénat je mnoho turistických cest. Přibližně 3 km od Cap Galou Bénat je sportovní přístav Bormes Faviere.

Tři exotické a nádherné ostrovy Îles d´Hyéres, dříve oblíbené útočiště pirátů a dnes zčásti patřící francouzské armádě, jsou pozoruhodnou, nedotčenou, chráněnou přírodní oblastí. Auta zde nesmí, a tak jsou tyto ostrovy ideální místem pro nenáročné procházky zdejší voňavou vegetací a koupání v průzračných vodách. Na Porquerolles, největším z těchto ostrovů, si můžete vypůjčit kolo a prozkoumat zdejší skalnaté úzké zátoky na severním pobřeží a písečné zálivy na jihu.

Přísně chráněný národní park Port-Cros je zavlažován přírodními prameny a je bohatý na flóru a faunu. Pobřežní vody jsou chráněnou mořskou přírodní rezervací. Od pláže u La Palud se můžete potápět podél vytyčených podmořských tras a vidět fantastické množství mořských tvorů, včetně mořských hub, ježovek, chobotnic a murén. A pro skutečné milovníky přírody je zde Île du Levant s nejstarší nudistickou kolonií na světě – Héliopolisem.

 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ V ALPÁCH VÝHODNĚ

Už jste slyšeli o akci ŽOLÍK? Vyberete si termín a středisko ve francouzských Alpách, do kterého pojedete, se dozvíte až v týdnu před odjezdem. Ale jedete LEVNĚ. Více info na www.betatour.cz.

 

ZAŽIJTE ÚPLNĚ JINOU DOVOLENOU

Luxusní plavby za akční ceny. Vyplujte s cestovní kanceláří RIVIERA TOUR na palubách lodí MSC Cruises s našimi delegáty a dopravou až do přístavu.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie