Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

La Penne sur Huveaune - informace o letovisku

La Penne sur Huveaune se nachází na jihovýchodě Francie, v regionu Azurové pobřeží Vesnice La Penne sur Huveaune leží 13 km od Marseille, 52 km od Toulon. La Penne sur Huveaune je situováno v nádherné přírodě a je také ideálním místem pro milovníky turistiky.

V La Penne sur Huveaune jsou k dispozici veškeré služby. Pro milovníky léta a koupání je zde krásná zátoka určená ke koupání. Okolí La Penne sur Huveaune je plné dlouhých turistických cest. La Penne sur Huveaune se hodí pro klidnou odpočinkovou dovolenou.

Tip na výlet

Nejstarší a největší francouzský přístav Marseille je drsným a kosmopolitním městem. Jako francouzská brána na Blízký východ a do severní Afriky bylo Marseille vždy multikulturním městem. Středem města stále zůstává Vieux Port, jehož starobylé opevnění se dnes tyčí nad rybím trhem a několika skvělými rybími restauracemi.

 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ V ALPÁCH VÝHODNĚ

Už jste slyšeli o akci ŽOLÍK? Vyberete si termín a středisko ve francouzských Alpách, do kterého pojedete, se dozvíte až v týdnu před odjezdem. Ale jedete LEVNĚ. Více info na www.betatour.cz.

 

ZAŽIJTE ÚPLNĚ JINOU DOVOLENOU

Luxusní plavby za akční ceny. Vyplujte s cestovní kanceláří RIVIERA TOUR na palubách lodí MSC Cruises s našimi delegáty a dopravou až do přístavu.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie