Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Ste Maxime - informace o městě

Ste Maxime je kouzelné lázeňské město, které najdete na jihovýchodě Francie, v regionu Azurové pobřeží. Ste Maxime se nachází na Côte d'Azur Varoise, mezi Marseille a Nizza, v malebné oblasti Côte des Maures. Město je vzdálené 15 km od St Tropez, 23 km od St Raphael a 33 km od Draguignan. Ste Maxime je vhodné pro rodinnou dovolenou, každý tu najde to, co ho baví.

V Ste Maxime jsou k dispozici veškeré služby, je zde nákupní středisko, supermarket, potraviny, boutique, pošta, banka, restaurace, bar, diskotéka, kasino, muzeum, kino a mnoho pamětihodností. Ste Maxime nabízí také tenisové kurty a golfové hřiště s 18 jamkami, v okruhu 6 km jsou ještě další golfová hřiště. V Ste Maxime je k dispozici dětské hřiště, 10 km od Ste Maxime je zábavní park, ve kterém se dětem bude určitě líbit.

Letovisko Ste Maxime nabízí řadu sportovních možností. Koupat se zde mohou návštěvníci v moři i v bazénu. V Ste Maxime je také krytý bazén. V létě návštěvníci ocení skalnatou pláž i písečnou pláž v délce 6 km. V Ste Maxime se nachází také sportovní přístav, turisté se mohou věnovat potápění, plachtění (je zde i škola plachtění) a rybaření.

Pouhých 8 km od Ste Maxime mohou návštěvníci využít thalassoterapie. V okolí Ste Maxime je mnoho turistických cest. Šarmantní a nevelké městečko Ste Maxime s malým přístavem jachet, úzkými uličkami, stíněnou pobřežní promenádou, restauracemi a kavárnami vás určitě uchvátí.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

ARMÉNIE A GRUZIE - krásky Kavkazu

Arménie a GruziePoznejte krásy nejstarších křesťanských zemí, zachovalé památky, okouzlující krajinu i vynikající gastronomii. S poutavým českým výkladem a vstupnými v ceně zájezdu. CK TILIA.

ZÁJEZDY ON-LINE 2020/2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2020 a 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie