Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Cavalaire sur Mer - informace o letovisku

Letovisko Cavalaire se nachází na jiho-západě Francie, v regionu Azurového pobřeží, na jihu Cote des Maures. Útulné středisko Cavalaire se nachází 25 km od Lavandou, 18 km od Ste Maxime, 18 km St. Tropez a asi 80 km od Cannes. Je to místo obklopené zalesněnými kopci, ležící přímo u moře. Cavalaire se svou písečnou pláží je vhodným místem pro rodinnou dovolenou.

Cavalaire a jeho okolí poskytuje návštěvníkům řadu sportovních i kulturních možností. V Cavalaire se konají oblíbené večerní zábavy. Jsou zde k dispozici supermarket, boutique, pošta, banka, restaurace, diskotéka, kasino, kino, lékárna a lékař. Funguje zde také půjčovna kol a horských kol. V Cavalaire najdete mnoho turistických cest.

V Cavalaire je písečná pláž v délce 4 km a zátoka ke koupání. Najdete zde také sportovní přístav, kde se návštěvníci mohou věnovat potápění, plachtění (je zde i škola plachtění) a vodnímu lyžování. Asi 1 km od Cavalaire si mohou sportovní nadšenci zahrát tenis, 15 km od obce mají možnost rajtování (Grimaud), 18 km od obce si mohou zahrát golf (golfové hřiště s 18 jamkami je v Ste Maxime). Přibližně 18 km od Cavalaire, ve Ste Maxime je také aquapark, který ocení zejména děti. Okolí Cavalaire je vhodné pro výlety na kolech a horských kolech.

Tipy na výlety

V rámci své návštěvy Azurového pobřeží můžete zavítat i do legendárních měst Nice, Cannes či St. Tropez. St.-Tropez, až do poměrně nedávné doby malá rybářská vesnice, snadněji dostupná z moře než z pevniny, se stalo jedním z vyhlášených míst, díky kterým je Azurové pobřeží tak proslulé.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Úžasný poznávací zájezd do OMÁNU

Poznejte s OMÁN - tajemnou zemi pevností, hradů, rozeklaných hor a pouští, Zemi zelených oáz, bílých písečných pláží a vůní Orientu. S českým průvodcem a poutavým výkladem.  CK TILIA.

ZÁJEZDY ONLINE 2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie