Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

St Cyr sur Mer - informace o letovisku

Letovisko St Cyr sur Mer se rozkládá v regionu Azurové pobřeží, na jiho-východě Francie. Letovisko je vzdálené asi 8 km od La Ciotat, 10 km od Bandol a 24 km od Toulon. St Cyr sur Mer poskytuje návštěvníkům všechny klasické letní možnosti.

Návštěvníci se zde mohou věnovat koupání, vodním i jiným sportům, pěší turistice a cyklistice. V létě středisko St Cyr sur Mer poskytuje návštěvníkům možnost koupání v zátoce, mohou také navštívit aquapark Aqualand. V St Cyr sur Mer se nachází také sportovní přístav. Návštěvníci si zde mohou vyzkoušet potápění a plachtění. Nechybí zde ani škola plachtění.

V St Cyr sur Mer jsou pro hosty k dispozici veškeré služby v místě. V obci najdete také kurty pro tenis. V místě je také půjčovna horských kol a půjčovna člunů. Okolí St Cyr sur Mer nabízí mnoho cyklistických cest. St Cyr sur Mer je vhodným místem pro klidnou letní dovolenou u moře.

Díky svému přepychu, čisté azurové vodě a skvělému podnebí si Francouzská riviéra neboli Azurové pobřeží vysloužila jedinečné postavení mezi nejelegantnějšími světovými rekreačními středisky. Po 2. světové válce se díky Brigitte Bardotové a dalším začínajícím herečkám stalo symbolem nového Azurového pobřeží město St. Tropez.

 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ V ALPÁCH VÝHODNĚ

Už jste slyšeli o akci ŽOLÍK? Vyberete si termín a středisko ve francouzských Alpách, do kterého pojedete, se dozvíte až v týdnu před odjezdem. Ale jedete LEVNĚ. Více info na www.betatour.cz.

 

ZAŽIJTE ÚPLNĚ JINOU DOVOLENOU

Luxusní plavby za akční ceny. Vyplujte s cestovní kanceláří RIVIERA TOUR na palubách lodí MSC Cruises s našimi delegáty a dopravou až do přístavu.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie