Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Mandelieu - informace o letovisku

Letovisko Mandelieu se nachází na jihovýchodě Francie, v regionu Azurové pobřeží. Mandelieu je situováno při ústí řeky Saigne, na úpatí masivu Tanneron, 65 km od Monaco, 76 km od St Tropez., 8 km od Cannes. Mandelieu je vhodným místem pro rodinnou dovolenou.

V Mandelieu jsou k dispozici veškeré služby v místě. Zejména mladí lidé v Mandelieu zajisté ocení možnost navštívit diskotéku, noční klub či kasino. Mandelieu nabízí také pamětihodnosti. V létě návštěvníci Mandelieu jistě ocení písečnou pláž, sportovní přístav a možnost vodních i jiných sportů.

Milovníci moře a slunce ocení písečnou pláž a sportovní přístav, kde se mohou věnovat potápění či vodnímu lyžování. Mandelieu také nabízí golfové hřiště a tenisové kurty. V Mandelieu je také možno věnovat se rajtování. Okolí obce nabízí řadu turistických cest.

Tip na výlet

Cannes – je skvělé výchozí místo pro návštěvu riviéry a jedno z nejkouzelnějších jihofrancouzských měst. Je odtud dobrý přístup k nádherným místům ve vnitrozemí, jakými jsou Grasse a Mougins.

Z Cannes se můžete dostat lodí na poklidné ostrovy Îles des Lérins, ležící nedaleko v zátoce. Klášter na ostrově St.-Honorat kdysi ovládal většinu pobřeží. Ostrov Ste.-Marguerite je stále zalesněn. V 17. století byl ve zdejším vězení držen „Muž se železnou maskou“.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

ARMÉNIE A GRUZIE - krásky Kavkazu

Arménie a GruziePoznejte krásy nejstarších křesťanských zemí, zachovalé památky, okouzlující krajinu i vynikající gastronomii. S poutavým českým výkladem a vstupnými v ceně zájezdu. CK TILIA.

ZÁJEZDY ON-LINE 2020/2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2020 a 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie