Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Villeneuve-Loubet - informace o letovisku

Villeneuve-Loubet se nachází v Zátoce andělů („Baie des Anges“), 10 km severo-východně od Antibes, 20 km od Cannes. Město najdete pár minut jízdy autem od moře a leží mezi městy Nice a Cannes. Městečko Villeneuve-Loubet se rozkládá podél obou břehů říčky Loup a těsně přiléhá k pobřeží se širokou pláží. Je to letovisko vhodné pro rodinou rekreaci - místní pláž je 4 km dlouhá a v okolí je řada možností pro výlety a turistické túry.

Starému městu dominuje středověký hrad, původně sídlo rodiny Villeneuve. Zajímavostí je místní Musée de l´Art culinaire - muzeum kulinářského umění, s více než 5 tisíci recepty vyhlášené provensálské kuchyně. Nachází se zde překrásný záliv Baie des Anges, zátoka Andělů.

Veškeré služby v místě. Středisko nabízí fitness-centrum, masáže i thalassoterapii. Prázdninový resort Marina Baie des Anges na Villeneuve-Loubet Plage je vzdálen asi 15 km od centra Nice. Nádherné oblázkové pláže, které se táhnou od rezidence až k 4 km vzdálenému Antibes, spolu s průzračně čistým mořem jsou základními předpoklady pro strávení báječné dovolené.

Ve městě se nachází také tenisové středisko Le Tennis de la Vanade, které se nachází ve městě Villeneuve-Loubet na francouzské Riviéře.Tenisový klub je umístěn v členité krajině přibližně deset minut od pobřeží a je rozdělen na dvě části - antukové dvorce, klubovou restauraci,ubytovací část,bazén a tenisové zázemí. Ve druhé části jsou kurty betonové, rozmístěné kaskádovitě v krásné členité krajině, hlavní ubytovací budova a parkoviště. Každoročně navštěvuje tento klub mnoho týmů z Německa, Belgie,  Švýcarska a České republiky a využívají příjemného klimatu k uspořádání tenisových kempů, kdy počasí dovoluje téměř celoroční hraní na venkovních dvorcích.

Tipy na výlety

Letovisko se výborně hodí i jako výchozí bod pro výlety, prohlídky a jízdy do půvabné krajiny vnitrozemí nebo pro návštěvu Monaka.

Monako, nezávislý stát a daňový ráj, rozlohou menší než Centrální park v New Yorku, je magnetem pro ty, co hledají zvláštní kouzlo. V Monaku se konají pravidelné festivaly, ohňostroje a automobilové závody, vrcholící Velkou cenou Monaka (Grand Prix) konanou vždy v květnu, kdy jsou silnice uzavřeny pro dopravu a celý přístav se promění v závodní dráhu.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

ARMÉNIE A GRUZIE - krásky Kavkazu

Arménie a GruziePoznejte krásy nejstarších křesťanských zemí, zachovalé památky, okouzlující krajinu i vynikající gastronomii. S poutavým českým výkladem a vstupnými v ceně zájezdu. CK TILIA.

ZÁJEZDY ON-LINE 2020/2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2020 a 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie