Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Bonnieux - informace o obci

Západní část Lubéronu (Petit Lubéron) je poseta kouzelnými vesnicemi. Malinká Bonnieux na vrcholu kopce nabízí nádherný výhled do údolí. Městečko Bonnieux v Luberonu je věhlasné svými kostely, muzeem pekařství, zbytky pevností ze 13. století, starými uličkami a dalšími památníky minulosti jako například městský dům Hotel de Roucille.

Vesnice Bonnieux se nachází v regionu Provence, na jiho-východě Francie. Leží v nadmořské výšce 450 m, jen 15 km od Apt a 10 km od Lourmarin. Za vidění zde stojí mimo jiné pamětihodnosti i most Pont Julien, ochranná hráz a národní park Parc régional du Lubéron.

Veškeré služby jsou k dispozici v místě. Bonnieux nabízí návštěvníkům velké množství nejrůznějších sportovních aktivit. V létě se mohou návštěvníci věnovat hraní tenisu či rajtování. Bonnieux a jeho nejbližší okolí je ideálním místem pro milovníky pěší turistiky a výletů na horském kole.

Tip na výlet
Malé městečko Apt je centrem pohoří Grand Lubéron. V Maison du Parc v Aptu můžete zhlédnout videoukázky či získat informace o zdejších pěších túrách, přírodě a vegetaci. Lubéron tvoří vápencové pohoří táhnoutí se od Manosque k Cavaillonu a údolí na obou jeho stranách.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

ARMÉNIE A GRUZIE - krásky Kavkazu

Arménie a GruziePoznejte krásy nejstarších křesťanských zemí, zachovalé památky, okouzlující krajinu i vynikající gastronomii. S poutavým českým výkladem a vstupnými v ceně zájezdu. CK TILIA.

ZÁJEZDY ON-LINE 2020/2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2020 a 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie