Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Bonnieux - informace o obci

Západní část Lubéronu (Petit Lubéron) je poseta kouzelnými vesnicemi. Malinká Bonnieux na vrcholu kopce nabízí nádherný výhled do údolí. Městečko Bonnieux v Luberonu je věhlasné svými kostely, muzeem pekařství, zbytky pevností ze 13. století, starými uličkami a dalšími památníky minulosti jako například městský dům Hotel de Roucille.

Vesnice Bonnieux se nachází v regionu Provence, na jiho-východě Francie. Leží v nadmořské výšce 450 m, jen 15 km od Apt a 10 km od Lourmarin. Za vidění zde stojí mimo jiné pamětihodnosti i most Pont Julien, ochranná hráz a národní park Parc régional du Lubéron.

Veškeré služby jsou k dispozici v místě. Bonnieux nabízí návštěvníkům velké množství nejrůznějších sportovních aktivit. V létě se mohou návštěvníci věnovat hraní tenisu či rajtování. Bonnieux a jeho nejbližší okolí je ideálním místem pro milovníky pěší turistiky a výletů na horském kole.

Tip na výlet
Malé městečko Apt je centrem pohoří Grand Lubéron. V Maison du Parc v Aptu můžete zhlédnout videoukázky či získat informace o zdejších pěších túrách, přírodě a vegetaci. Lubéron tvoří vápencové pohoří táhnoutí se od Manosque k Cavaillonu a údolí na obou jeho stranách.

 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ V ALPÁCH VÝHODNĚ

Už jste slyšeli o akci ŽOLÍK? Vyberete si termín a středisko ve francouzských Alpách, do kterého pojedete, se dozvíte až v týdnu před odjezdem. Ale jedete LEVNĚ. Více info na www.betatour.cz.

 

ZAŽIJTE ÚPLNĚ JINOU DOVOLENOU

Luxusní plavby za akční ceny. Vyplujte s cestovní kanceláří RIVIERA TOUR na palubách lodí MSC Cruises s našimi delegáty a dopravou až do přístavu.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie