Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Port Cogolin - informace o letovisku

Cogolin - provensálské městečko ležící 10 km od St.-Tropez na úpatí horského řetězce "Des Maures", rozprostírající se na zelených polích a vinicích až k samotnému moři. Městečko je známé svou výrobou koberců a dýmkového průmyslu.

Přístav Port Cogolin leží 5 km od městečka, v zátoce St. Tropez, 1 km od Grimaud a 5 km od St.-Tropez. To je malé prázdninové letovisko, ve kterém převažují malé budovy a dvojdomky seskupené kolem jachtového přístavu. Ideální místo pro turisty toužící utéct od městské vřavy a odpočinout si v klidu a tichu.

Port Cogolin se nachází nedaleko Saint Tropez, 6 km od Cogolin Village, 11 km západně od Nice. Port Cogolin nabízí veškeré služby, jsou zde obchody, restaurace a potraviny. Pro Port Cogolin jsou typické šarmantní budovy a řadové domky rozmístěné kolem přístavu jachet. V sousedství Port Cogolin je námořnická obec nabízející množství aktivit. Port Cogolin je vhodným místem pro milovníky lodí, vodních sportů a pláží.

Les Marines de Cogolin je malá sousední námořnická obec. Les Marines de Cogolin je oblíbená pro svou polohu, možnost plachtění a jiné vodní sportovní aktivity.

Asi 2 km od Port Cogolin je písečná pláž a možnost hrát tenis. V Domaine de Beauvallon-Grimaud (6 km od Port Cogolin) je golfové hřiště s 18 jamkami, 4 km od Port Cogolin (v Grimaud) je možné vyzkoušet rajtování. Pouhých 0,5 km od Port Cogolin se můžete věnovat minigolfu.

 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ V ALPÁCH VÝHODNĚ

Už jste slyšeli o akci ŽOLÍK? Vyberete si termín a středisko ve francouzských Alpách, do kterého pojedete, se dozvíte až v týdnu před odjezdem. Ale jedete LEVNĚ. Více info na www.betatour.cz.

 

ZAŽIJTE ÚPLNĚ JINOU DOVOLENOU

Luxusní plavby za akční ceny. Vyplujte s cestovní kanceláří RIVIERA TOUR na palubách lodí MSC Cruises s našimi delegáty a dopravou až do přístavu.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie