Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Les Issambres - informace o letovisku

V oblasti Var, mezi Saint Raphael a Saint-Tropez, přímo u moře leží Les Issambres. Toto kouzelné lázeňské městečko se nachází 22 km od St Tropez, 13 km od St Raphael a 8 km od Ste Maxime. Letovisko se rozkládá u zátoky Golfe du St-Tropez na ploše 45 ha, která je charakteristická nádherným borovým porostem. Jeho krásné písčité pláže se táhnou v délce 3 km, místy přerušené skalnatými zátokami a útesy.

Les Issambres nabízí návštěvníkům vše, co si mohou přát, od lenošení na bělostném písku, po romantické procházky zalesněnými kopci s úžasným výhledem na mořskou hladinu a zátoky Azurového pobřeží. Středisko nabízí řadu kulturních, relaxačních i sportovních možností. Jsou zde k dispozici obchody, supermarket, řeznictví, boutique, pošta, banka, restaurace, bar a diskotéka, je zde také lékárna a lékař. V Les Issambres jsou k dispozici pláže a zátoka ke koupání, nabízejí zde také thalassoterapie. Les Issambres je vhodným místem pro rodinnou dovolenou.

Tipy na výlety

Asi 3 km od Les Issambres se mohou návštěvníci věnovat minigolfu. Přibližně 8 km od Les Issambres je aquapark Aqualand, který ocení zejména děti. V Roquebrune sur Argens (10 km od Les Issambres) je další golfové hřiště a možnost rajtování.

Městečko je ideálním místem pro výlety do vnitrozemí, podívat se na výrobu parfémů v Grasse, navštívit města Saint Raphael, Fréjus, Cannes, Nice, Antibes a Marineland, Port Grimaud (Provensálské Benátky), Saint Tropez a navštívit zde např. staré město a přístav, kapli Sainte-Anne ze 16. století, námořní hřbitov, muzeum motýlů Musée des Papillins nebo se jet podívat do vzdálenějšího Toulon či Marseille.

Římský přístav (Forum Julii) Fréjus, založený Juliem Caesarem, je obzvláště bohatý na římské a středověké ruiny. Původní římský přístav je sice zanesený naplaveninami, zůstal zde poměrně velký amfiteátr a fragmenty akvaduktu, vstupní brány a divadla.

 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ V ALPÁCH VÝHODNĚ

Už jste slyšeli o akci ŽOLÍK? Vyberete si termín a středisko ve francouzských Alpách, do kterého pojedete, se dozvíte až v týdnu před odjezdem. Ale jedete LEVNĚ. Více info na www.betatour.cz.

 

ZAŽIJTE ÚPLNĚ JINOU DOVOLENOU

Luxusní plavby za akční ceny. Vyplujte s cestovní kanceláří RIVIERA TOUR na palubách lodí MSC Cruises s našimi delegáty a dopravou až do přístavu.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie