Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Lauris - informace o obci

Vesnice Lauris se nachází v regionu Provence, na jihozápadě Francie. Leží na březích Durance, na vyvýšeném místě, asi 26 km od Cavaillon, 34 km od Aix en Provence a 55 km od Marseille. Lauris je ideálním místem dovolené pro všechny milovníky přírody, turistiky a cykloturistiky.

V obci jsou k dispozici potraviny, restaurace a řada pamětihodností. V létě se zde konají lyrické koncerty, prodej starožitností a početné trhy. Návštěvníci se zde mohou věnovat různým sportovním i kulturním aktivitám. V létě se mohou návštěvníci věnovat hraní tenisu, rajtování a rybaření (s povolením). V okolí Lauris vede mnoho turistických stezek a cest pro túry na horském kole.

Tipy na výlety
Aix-en-Provence se hned po Paříži počítá k nejkrásnějším francouzským městům. Elegantní město si toto označení vysloužilo svými půvabnými bulváry, stinnými náměstími a stovkami nádherně zdobených kamenných kašen.

Carmargue je nádherný, rozlehlý mokřad, tvořený deltou řeky Rhône. Je krajinou vlnící se trávy a modrých lagun. Tento jedinečný ekosystém je domovem velkého množství divoké zvěře, zejména pak mnoha druhů obojživelníků a vodního ptactva. Na pastvinách se pasou stáda proslulých bílých koní, které si osedlali zdejší honáci známí jako „gardians“. Camargue obklopují nekonečné prázdné pláže a skromná letoviska.

 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ V ALPÁCH VÝHODNĚ

Už jste slyšeli o akci ŽOLÍK? Vyberete si termín a středisko ve francouzských Alpách, do kterého pojedete, se dozvíte až v týdnu před odjezdem. Ale jedete LEVNĚ. Více info na www.betatour.cz.

 

ZAŽIJTE ÚPLNĚ JINOU DOVOLENOU

Luxusní plavby za akční ceny. Vyplujte s cestovní kanceláří RIVIERA TOUR na palubách lodí MSC Cruises s našimi delegáty a dopravou až do přístavu.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie