Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Belcodene - informace o obci

Malá vesnice Belcodene se nachází na jihovýchodě Francie, v regionu Provence. Belcodene leží 30 km od Marseille, 64 km od Toulon a 85 km od Avignon. Belcodene nabízí návštěvníkům různé kulturní možnosti a pamětihodnosti. Za vidění stojí prehistorické a antické pozůstatky, v letní sezóně pak zahradnický a krajový trh. V obci jsou k dispozici restaurace a kino.

V Belcodene se bude líbit zejména milovníkům pěší turistiky a cykloturistiky. V bezprostředním okolí se nachází množství turistických cest a stezek vhodných pro túry na horském kole.

Tipy na výlety
Marseille – jako francouzská brána na Blízký východ a do severní Afriky má charakter multikulturního města. Nejstarší a největší francouzský přístav je drsným, ale kosmopolitním městem.

Region Provence se nachází na jihovýchodě Francie. Provence je známé zejména díky pěstování světoznámých značek vína, krásné přírodě, která inspirovala mnoho umělců a díky slunným plážím a unikátním přírodním parkům. Provence je ideálním místem pro všechny milovníky moře a krásné přírody. V Provence si přijdou na své i příznivci turistiky a jízdy na kole, díky celé síti turistických a cykloturistických cest.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

ARMÉNIE A GRUZIE - krásky Kavkazu

Arménie a GruziePoznejte krásy nejstarších křesťanských zemí, zachovalé památky, okouzlující krajinu i vynikající gastronomii. S poutavým českým výkladem a vstupnými v ceně zájezdu. CK TILIA.

ZÁJEZDY ON-LINE 2020/2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2020 a 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie