Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

La Seyne sur Mer - informace o letovisku

La Seyne sur Mer leží na jihovýchodě Francie, v regionu Azurové pobřeží. Město La Seyne sur Mer se nachází 10 km od Toulon, 60 km od Marseille. La Seyne sur Mer je situováno přímo u moře.

Návštěvníci se mohou věnovat řadě vodních i jiných sportovních aktivit. V La Seyne sur Mer je krásná zátoka určená ke koupání. Milovníci sportů se v La Seyne sur Mer mohou věnovat potápění, plachtění, tenisu, minigolfu či rajtování. V La Seyne sur Mer jsou k dispozici veškeré služby v místě.

Tipy na výlety

Z La Seyne sur Mer se mohou návštěvníci udělat výlet do Toulon, Marseille či Bandol.

La Seyne sur Mer je vhodným výchozím bodem pro výlety do okolí – například Estérel Massif:
Estérel Massif je unikátní pruh nedotčené přírody na Azurovém pobřeží, je krajinou ostrých útesů a zmlsněných roklí. Působivá silnice na okraji srázu se vine borovými lesy podél magnetických útesů a akvamarínových zátok. Zastavte se u Pointe de l´Esquillon, dkud je nádherný výhled na Středozemní moře, Estérel Massif a útesy poloostrova Cap Roux.

 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ V ALPÁCH VÝHODNĚ

Už jste slyšeli o akci ŽOLÍK? Vyberete si termín a středisko ve francouzských Alpách, do kterého pojedete, se dozvíte až v týdnu před odjezdem. Ale jedete LEVNĚ. Více info na www.betatour.cz.

 

ZAŽIJTE ÚPLNĚ JINOU DOVOLENOU

Luxusní plavby za akční ceny. Vyplujte s cestovní kanceláří RIVIERA TOUR na palubách lodí MSC Cruises s našimi delegáty a dopravou až do přístavu.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie