Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Valbonne - informace o obci

Historická vesnice Valbonne se nachází na východě Francie, v regionu Azurové pobřeží. Valbone najdete 25 km od Nice, 10 km od Grasse, 10 km od Cannes. Valbonne je provensálská vesnice, která byla kdysi vybudována podle plánů Lerinských mnichů. Valbone je vhodným místem pro zajímavou dovolenou plnou nových poznatků.

Ve Valbonne je pro turisty k dispozici řada kulturních i sportovních příležitostí. Za vidění zde stojí Place de Arcades ze 17. století, klášterní opatství Chalaisienne, folklórní a umělecké muzeum. Ve Valbone najdete také největší evropský technologický park Parc de Sophia Antipolis, který se bude zajisté líbit dětem i dospělým. V obci jsou veškeré služby k dispozici v místě. Velmi oblíbené je také wellness-centrum. V létě se návštěvníci Valbone mohou věnovat golfu, rajtování či turistice.

Francie má velké množství golfových hřišť a nejoblíbenější oblastí ke hře zůstává Azurové pobřeží. Je ideální destinací pro všechny milovníky golfu, kteří touží hrát na hřištích s panoramatickým výhledem na moře nebo se kochat nádhernou krajinou na hřištích ve vnitrozemí. Hřiště jsou navržena nejvýznamnějšími světovými architekty: Robert Trent Jones, otec a syn Harradinovi, Van Hagge, Pete Dye, Fream nebo Gayon a jsou otevřená po celý rok. Stylový hotel leží přímo u golfového hřiště Opio Valbonne Golf Course a pět minut jízdy od golfového hřiště La Grande Bastide. Pochází ze 17. století.

 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ V ALPÁCH VÝHODNĚ

Už jste slyšeli o akci ŽOLÍK? Vyberete si termín a středisko ve francouzských Alpách, do kterého pojedete, se dozvíte až v týdnu před odjezdem. Ale jedete LEVNĚ. Více info na www.betatour.cz.

 

ZAŽIJTE ÚPLNĚ JINOU DOVOLENOU

Luxusní plavby za akční ceny. Vyplujte s cestovní kanceláří RIVIERA TOUR na palubách lodí MSC Cruises s našimi delegáty a dopravou až do přístavu.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie