Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Sanary sur Mer - informace o letovisku

Malebné přímořské letovisko Sanary sur Mer se nachází v regionu Var, asi 12 km od města Toulonu, a láká k návštěvě zejména milovníky vodních sportů. Letovisko Sanary sur Mer najdeme na jiho-východě Francie, v regionu Azurové pobřeží. Slunné městečko tohoto jména leží nad Středozemním mořem východně od Marseille. Pro svoji polohu a alespoň dočasné bezpečí přitahovalo příslušníky nejrůznějších národů.

Letovisko je skvělým místem pro strávení aktivní dovolené. Poskytuje ideální podmínky pro koupání, vhodné je také pro pěší turistiku a výlety na kolech. Ve Frégate (24 km od Sanary sur Mer) jsou pro návštěvníky k dispozici tenisové kurty a golfové hřiště.

Sanary sur Mer se nachází přímo u moře. Jsou zde vhodné podmínky pro koupání, potápění či plachtění, vodní sporty všech druhů včetně vodního lyžování, pěší i cykloturistiku. Naleznete zde nádherný přístav a krásné písčité pláže, které lákají ke slunění. Návštěvníci se zde mohou koupat v krytém bazénu nebo v zátoce, která je určena přímo pro koupání. Veškeré služby jsou k dispozici přímo v místě. V Sanary sur Mer je také sportovní přístav.

Sanary, ukryté mezi vinicemi a olivovníky, přímo vybízí k procházkám. Navštívit však můžete i květinový trh, rybářský přístav a procházet se živými uličkami města. V Sanary je exotická zahrada s tropickými rostlinami a ZOO se stovkami ptáků a zvířat. Bonbónkem je pak automobilové muzeum se sbírkou kabrioletů a roadsterů.

Tipy na výlety

Nedaleko můžete navštívit ostrov Ile des Embiez s nádhernou florou. Anebo se vypravíte do námořního muzea či za uměním přímo do Toulonu?

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

ARMÉNIE A GRUZIE - krásky Kavkazu

Arménie a GruziePoznejte krásy nejstarších křesťanských zemí, zachovalé památky, okouzlující krajinu i vynikající gastronomii. S poutavým českým výkladem a vstupnými v ceně zájezdu. CK TILIA.

ZÁJEZDY ON-LINE 2020/2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2020 a 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie