Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Maussane les Alpilles - informace o obci

Malá vesnice Maussane les Alpilles se nachází na jihovýchodě Francie, v regionu Provence. Maussane les Alpilles leží jen 9 km severovýchodně od Arles, 20 km jižně od Avignon a 82 km od Marseille. Maussane les Alpilles je ideálním místem pro rodinnou dovolenou.

Maussane-les-Alpilles, rodiště provensálského básníka Fréderica Mistrala, nabízí návštěvníkům řadu zajímavých sportovních i kulturně společenských aktivit. Veškeré služby jsou k dispozici v místě, je zde diskotéka, muzeum a řada pamětihodností. V létě se zde konají početná vystoupení, je zde amfiteátr a býčí zápasy. V létě mohou návštěvníci využít možnost koupání v bazénu, tenisové kurty, golfové hřiště, rajtování a rybaření.

Tipy na výlety
Velice zajímavým zážitkem je vandrování masivem Alpilles. V okolí Maussane les Alpilles je množství turistických cest. Jsou zde vhodné podmínky pro horskou turistiku.

Arles - Vyšplhejte až do nejvyšší řady římského amfiteátru a budete mít vynikající panoramatický výhled na Arles a pře terakotové střechy a okrové zdi jeho budov až k řece Rhône. Ohromná Arénes Romaines z prvního století, kde se nyní konají býčí zápasy či festivaly. Byla kdysi místem gladiátorských zápasů.

Přírodní rezervace Camargue - Tento přenádherný, rozlehlý mokřad, tvořený deltou řeky Rhône je krajinou vlnící se trávy modrých lagun. Historie a tradice této obdivuhodné divočiny, dnes chráněné jako oblastní přírodní park, jsou zachyceny v Centre de Ginés v Pont-de-Gau, nedaleko Stes.-Marie-de-la-Mer, a v Musée Camarguais na jihozápad od Arles, což je muzeum věnované životu v Camargue. Je umístěné na přestavěném ranci a zároveň hlavní centrum tohoto oblastního parku. Zde získáte informace ohledně pěších túr a vyjížděk na koni či o rančích přebudovaných na stylové hotely a restaurace.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

ARMÉNIE A GRUZIE - krásky Kavkazu

Arménie a GruziePoznejte krásy nejstarších křesťanských zemí, zachovalé památky, okouzlující krajinu i vynikající gastronomii. S poutavým českým výkladem a vstupnými v ceně zájezdu. CK TILIA.

ZÁJEZDY ON-LINE 2020/2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2020 a 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie